İNANIŞ Haberin Merkezi
Astroloji

 

 

 
Akrep (10.04.2021)
İlişkinizde gerginliklerin olabileceği bugün yakın çevreniz olaya müdahil olabilir. Üçüncü kişilerin araya girmesi sizi biraz gerginleştirebilir. Olaylar karşısında sakin olmaya özen göstermelisiniz.
 
Aslan (10.04.2021)
Yaşam alanınızı değiştirme isteği bugün sizi ele geçirebilir. Bu konuda çevrenizden destek görebilirsiniz. İş hayatınızda büyük bir karar aşamasına ilerliyorsanız bugün çevrenizdeki yakın dostlarınıza danışmak için doğru olabilir.
 
Balık (10.04.2021)
Partneriniz ile ileriye yönelik düşüncelerinizde ivme kazandığınız bir gün olabilir. Partneriniz ile ailenizi tanıştırmak isteyebilir ve ileriye dönük karar alabilirsiniz. Herkesin desteğini görmek istediğiniz bu dönemde olumlu gelişmeler yaşanabilir.
 
Başak (10.04.2021)
Evinizde değişiklik yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Fiziksel olarak bir şeylerin yerine değiştirmek, yeni bir konsept yaratmak size iyi gelecektir. Auranızın tazelenmesine izin verin.
 
Boğa (10.04.2021)
Bugün işler planladığınız gibi gitmeyebilir. Projelerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlara karşı her zaman bir B planı oluşturmanız sizlere daha rahat hareket etme imkânı verecektir.
 
İkizler (10.04.2021)
Partnerinizle vakit geçirmek için şartlarınızı zorlayabileceğiniz bir gün. İçinizdeki özlem duygunuzun artış göstermesi günlük işlerinizde aksaklıklara sebep olabilir. Özlem duygunuzu biraz frenleyerek işinize odaklanmalısınız.
 
Koç (10.04.2021)
Fiziksel görünüşünüzde değişiklik yapmak istediğiniz bir gün olabilir. Yeni bir imaj yaratmak, kişisel bakımınıza zaman ayırmak, spora başlamak gibi eylemler kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olabilir. Bu değişiklikler hem size hem ruhunuza oldukça iyi gelecektir.
 
Kova (10.04.2021)
Aşk hayatınızda üzerinizde baskı hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Eğer bir ilişkiniz yok ise özlem duyduğunuz konularda duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. İçsel sıkışmalarınızı kendinizle vakit geçirerek dindirebilirsiniz.
 
Oğlak (10.04.2021)
Çalışma koşullarınızda değişikliğe gidip gitmemekte kararsız olabilirsiniz. Sizler için değişiklik yapmak zor olabilir. Zamanın ruhuna göre kendinizi yeniden şekillendirmeye önem vermelisiniz.
 
Terazi (10.04.2021)
Yakın çevreniz ile vakit geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Sohbet esnasında geçmişin tekrar gündeme taşınmak istemesi sizleri rahatsız edebilir. Bu konudaki tavrınızı net ortaya koymalısınız.
 
Yay (10.04.2021)
Geçmiş ile ilgili konular yine aklınıza gelebilir. Bazı şeyleri hatırlamaya çalışmak en çok sizleri yıpratacaktır. Kendinizi yormayı artık bırakın. Geleceğe odaklanmayı deneyin.
 
Yengeç (10.04.2021)
Bugün çevreniz yerine kendiniz ile iletişim kurmak isteyebilirsiniz. İç trafiğinizin yoğunluğu çevrenizi duymamanıza sebep olabilir. Olayları bu kadar derin düşünmek yerine akışa bırakmanız kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı