Haber Detayı
22 Eylül 2017 - Cuma 19:10 Bu haber 4244 kez okundu
 
Bir hafta boyunca dayanılmaz ağrılar çeken İş adamı ve Hürdüşün Gazetesi İmtiyaz sahibi Lokman Gül’e defalarca tetkikler yapıldı. Tetkiklerde her hangi bir tanıya rastlanamayınca kanser şüphesi kondu.
SAĞLIK Haberi

Kanser şüphesi tanısı konulan İş adamı ve Hürdüşün Gazetesi İmtiyaz sahibi Lokman Gül’ün incebağırsağından kürdan çıktı. Hayatında hiç kürdan kullanmadığı söyleyen Gül, incebağırsağındaki kürdanın kapalı kutu meyve sularını içerken midesine girdiği tahmin ediyor. 

HABER: Muhammet KARAPINAR


Zonguldaklı İş adamı ve Hürdüşün Gazetesi İmtiyaz sahibi Lokman Gül, bir hafta önce karın ağrısı şikâyetiyle Atatürk Devlet Hastanesine geldi. Yapılan tüm muayene ve tetkiklerde iş adamı Lokman Gül’e hastalık tanısı konulamadı. Doktorlar Gül’e kanser tanısı koymaya hazırlanırken yapılan detaylı ultrasonda ince bağırsağında küldür tespit edildi.  Lokman Gül, acil ameliyata alınarak incebağırsağındaki kürdan başarılı bir operasyonla çıkartıldı. Başından geçen rahatsızlığını anlatan İş adamı ve Hürdüşün Gazetesi İmtiyaz sahibi Lokman Gül, “ Hiç sevmediğim kürdan ağızımdan girmiş, mideden geçmiş, kalın bağırsaktan geçmiş ve ince bağırsağa delmiş. Kürdan hiç kullanılmamış. Kürdan incebağırsağa deldiği için sancı yapmaya başladı. Dayanılmayacak ağrılar başlayınca hastaneye geldim. İlk etapta yapılan tetkiklerde hiçbir şey çıkmadı. Hastaneye yatışımı yaptılar ama ağrılar artı devam etti. Hastanede tüm müdahaleleri yaptılar ve sonuca ulaşamadılar. Bağırsaklarda bir şey olduğu anladılar ve kanser tanısı koymaya hazırlanıyorlardı. Daha sonra yapılan detaylı ultrasonda kürdan göründü ve ameliyata aldılar. Ameliyatta kürdan incebağırsaktan çıkarıldı. Şu anda sağlığım yerinde. Hastalığımla ilgilenen tüm sağlık personeline ve doktorlara çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı