Haber Detayı
07 Ekim 2017 - Cumartesi 05:46 Bu haber 1218 kez okundu
 
SİYASET Haberi

Kilimli AK parti ilçe başkanlığına Mehmet Baş, Aday oldu.  
Adaylık açıklaması ile ilgili yazılı açıklamada bulunana  Mahmet Baş, şu ifadelere yer verdi: “Önümüzde ki günlerde güzel ilçemiz Kilimli de partimizin ilçe başkanlığı için kongremiz olacaktır.
Bilindiği üzere 2002 yılında kurucu genel başkanımız önderliğinde kurulan  Ak Parti, Sayın  Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan ile tarih yazmaktadır. Adeta iflas eden ülkemiz Ak Parti döneminde dünya da sayılı  ve önde gelen  ülkeler arasına girmiştir. Bu yolda Sayın Cumhurbaşkanımız  ilkeli, bilgili ve yüreğinde iman ve vatan sevgisi ve  vizyonu olan Ak kadroları  ile yürümüştür. Ben de bu ilkeler doğrultusunda ,Kilimli Ak Parti ilçe başkanlığına aday olmaya karar verdim.
Bu kararı  bölgemizin önde gelenleri ve halkımızın fikirleri  doğrultusunda karar aldım.
Kamuoyuna il geneli bilgilendirmek için kısaca kendimi tanıtayım.

ÖZGEÇMİŞ 
Kilimli ilçemizde doğdum. İlk ,orta ve lise tahsilimiz Kilimli de tamamladım. Askerlik görevimden sonraÇatalağzı termik santralinde işe başladım.
Bir müddet sonra Allah’ın  izni v e işçi arkadaşlarımızın teveccühü ile santralin sendika başkanlığına seçildim.
Daha sonra TES İŞ Zonguldak –Bartın –Karabük –Kastamonu –Çankırı  bölgesinde ki  illerin  genel sekreterlik görevlerinde bulundum. Ve daha sonra görev sürem sonucu emekli oldum.
Halen siyasetimi 2004 yılından bugüne  Ak Parti de üye olarak, aktif ve faal  devam ettirmekteyim.
2014  yılı yerel seçimlerinden  ÇATALAZĞI beldesinden Belediye başkan aday adayı oldum. Her daim partimizin içinde ve nefer oldum .Her türlü desteği verdim ve vermeye de devam ediyorum.
Eğer  bu göreve layık görülürsem , Kilimli bölgemizde önce parti içinde toparlayıcı  olup, birlik ve beraberliği sağlayıp , halkımızla kucaklaşarak partimizi güçlendirip Allah’ın izni ile Belediyeleri partimize kazandıracağız.
Partimizi Kilimli ilçemizde  ekibimizle beraber ,birinci parti yapacağıma  söz veriyorum.
Evli ve üç çocuk babasıyım. Emekliyim. Bu vesile ile camiamıza tüm kamuoyuna  ve halkımıza saygı ve sevgilerimiz sunuyorum.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı