İŞSİZLİK ARTTI
FARK YARATACAKLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Leblebici Horhor sahnelenecek
Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 16:02 Bu haber 2363 kez okundu
 
GÜNDEM Haberi

Zonguldak Berberler ve Kuaförler Odası Başkan adayı Soner Koç, 27 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan kongre öncesi çalışmalarını yoğunlaştırıyor.
Berberler ve Kuaförleri tek tek ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulunan Soner Koç, Zonguldak’taki Berber ve Kuaförlerin daha iyi şartlarda mesleklerini yapabilmeleri için var güçleriyle çalışacaklarını ifade ediyor.
Berberler ve Kuaförler Odası Başkan adayı Soner Koç, seçimi kazanmaları halinde önemli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, başta eğitim seminerleri olmak üzere Berber ve Kuaförlük mesleğinin daha saygın bir hale getireceklerini, Zonguldak’ın adını da Türkiye’ye duyuracaklarını söyledi.
 Berberler ve Kuaförler Odası Başkan adayı Soner Koç önceki gün Beycuma Beldesi’nde mesleklerini icra eden Berber ve Kuaförlerle kahvaltıda bir araya gelerek sorunları dinledi ve göreve seçilmeleri halinde yapacak oldukları projeler hakkında bilgi verdi.
Berberler ve Kuaförler Odası’nın Zonguldak’ta en aktif bir oda haline getirmek için yola çıktıklarını, yeni projelerle Oda’yı daha da güçlendireceklerini kaydeden Soner Koç, yaptığı açıklamada şöyle dedi. 


 “ASIL HEDEFİMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAMAK”
 “Bizim burada asıl hedefimiz bay ve bayan kuaförlerimizin eşit bir şekilde hareket edebilmesi için birlik ve beraberliklerini sağlamaktır. Eğer ben ekibim göreve geldiğimiz takdirde düzenleyeceğimiz eğitim seminerleri ile meslektaşlarımızın mesleki bilgisini daha da artırarak, iyi yerlere getirmek için uğraşacağız. Değerli meslektaşlarımızla birlikte çıkmış olduğumuz bu onurlu yolda hedefimiz Zonguldak il sınırlarını aşıp mesleğimizin Türkiye genelinde başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlere taşıyıp oralarda olmak istiyoruz”
Berberler ve Kuaförler Odası Başkan adayı Soner Koç, Beycuma Beldesi’nde meslektaşlarıyla birlikte düzenlediği kahvaltıda, berber ve kuaförlerle sohbet ederek, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alış verişinde bulundu.

Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı