Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

SGK’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ULAŞIMA KAPALI KÖY YOLU KALMADI
İŞSİZLİK ARTTI
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 19:30 Bu haber 2102 kez okundu
 
‘Biz de Şikayetçiyiz ve rahatsızız!’
GÜNDEM Haberi

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi’nde yeni hizmete giren Değirmenağzı Tünelleri lağım kokmaya devam ediyor. Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, vatandaşların şikayetleri üzerine geçici bir çalışma yaptı. İşe yaramayan çalışma sonucunda tüneller hala kokuyor. Değirmenağzı Tünelleri, trafiği rahatlatmasıyla değil lağım kokan tüneller olarak konuşuluyor.

Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Değirmenağzı Tüneli’nin içindeki lağım kokusu ile ilgili kendilerine de çok şikayet geldiğini belirtti.

TRAFİĞİ RAHATLATMASIYLA DEĞİL KOKUSUYLA ANILAN TÜNEL!

Yaptıkları hizmetin böyle olumsuz bir şekilde konuşulmasından rahatsız olduklarını dile getiren Özendi şöyle konuştu; “Kozlu Belediyesi kanalizasyon hatlarını araziye akıtıyor. Bu koku ondan kaynaklanıyor. Tünelle alakası olmayan bir koku. O mahallede kanalizasyonlar boşa akıyor. Koku açık havada dağılıyor ancak tünelin içinde dağılmıyor. Bu koku da oradan geçenleri rahatsız ediyor. O kokudan biz de şikayetçiyiz, biz de rahatsızız. Bu konu uzun süreden beri gündemde ve bize de şikayetler geliyor. Bir an önce tedbirinin alınmasını bekliyoruz.”

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ın bu kadar yoğun şikayete karşı bir an önce kalıcı çözüm üretmesi bekleniyor.

 

ÖZEL Haber: Öznur GÜNEŞ

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı