0
Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 15:44 Bu haber 8225 kez okundu
 
ZOKEV ile Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği , "Koşuyorum Öyleyse Varım" adlı kitabın yazarı Zonguldaklı Prof. Dr. Taner Damcı ile söyleşi yapılacak.
KÜLTÜR Haberi

9 Haziran 2018 Cumartesi saat 15.00’de Tenis Deniz Spor Kulübü’nde Prof. Dr. Taner Damcı’nın söyleşi ve imza günü gerçekleşecek.

ZOKEV ve Zonguldak tenis Deniz Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte Fener Mahallesi’nde yetişen değerli bilim adamı, tenisçi ve çöl maratonu koşucusu Prof. Dr. Taner Damcı ile söyleşi ve “Koşuyorum Öyleyse Varım” kitabının imza günü Zonguldaklıları bekliyor.
 

Prof. Dr. Taner Damcı

Prof. Dr. Taner Damcı, 1964 yılında Zonguldak’ta doğmuş ve TED Zonguldak Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde üniversite eğitimini tamamlayıp 1993 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını almıştır. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesör olan Damcı halen aynı üniversitede öğretim görevlisidir. Prof.Dr. Taner Damcı aynı zamanda Türk Obezite Derneği Başkanlığı'nı sürdürmekte iken yine Türkiye ve Dünya’da bu konuyla ilgili çeşitli derneklerin üyesidir.
Dünyanın değişik bölgelerinde ve çöllerde ultra maraton yarışlarına katılıyor.
Yaratıcısı olduğu COGNITA sistemiyle, sağlıklı yaşamak isteyen insanların yaşam biçimlerini mindfulness ile kalıcı olarak değiştirmelerini sağlıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı