google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 17:45 Bu haber 6357 kez okundu
 
SPOR Haberi

Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, önemli açıklamalarda bulundu. Demir, iskelet kadroyu korumaları halinde şampiyon olacaklarını iddia etti. Demir öte yandan, yönetimde yer alan kişi sayısının düşürüleceğini söyledi.

“YARDIMCI HOCALARIMIZDA KALACAK”

Hacı Demir, Bandırmaspor'un Teknik Direktörü Serkan Afacan ile anlaştıklarını vurgulayarak, “Serkan hocayla kesin olarak anlaştık. Pazar günü kente gelerek prosedürleri görüşeceğiz. Yardımcısı ile göreve başlayacak. Bizim A takımdaki yardımcı hocalarımızda kalacak. Onlardan memnunuz. Onlarda görevlerine devam edecek.” İfadelerine yer verdi.

“KATKI VERECEK İSİMLERİ YÖNETİME ALACAĞIZ”

Kongre ile ilgili konuşan Hacı Demir, “Kongreyi bayramdan sonra yapacağız. Başkanımızdan memnunuz. Onunla yola devam edeceğiz. Yönetimin sayısını 16'ya düşürmeyi düşünüyoruz. Düşüncemiz bu yönde. Takım katkı verecek isimleri yönetime alacağız. Yeni bir yönetim oluşturacağız.” dedi.

“KORUYAMASAK DA LİGİ ORTA SIRALARDA TAMAMLARIZ”

Demir, kulübün maddi sıkıntı içerisinde olduğunu söyleyerek, “Önceliğimiz iskelet kadroyu korumak. Bunun için uğraşacağız. İskelet kadroyu korursak şampiyon oluruz. Koruyamasak da ligi orta sıralarda tamamlarız. Amacımız iç transferde oyuncuların alacakların hepsini vermek.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı