0
Haber Detayı
28 Nisan 2016 - Perşembe 11:43 Bu haber 2672 kez okundu
 
Ergenekon böyle teklif görmedi.
GÜNDEM Haberi

Zonguldak’ta yaşayan 28 yaşındaki Mehmet Tokyay, 23 yaşındaki Zeren Dilmen’e Bahçelievler Mahallesi Ergenekon Sokak’taki evlerinin önünde sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu.


Zonguldak’ta yaşayan Mehmet Tokyay, Zeren Dilmen’e evlenme teklif etmek için arkadaşlarıyla bir organizasyon gerçekleştirdi. Ergenekon Sokak’ta arkadaşlarıyla meşale yakıp ‘Aşıklar Şehri’ şarkısını ve korna çalarak Dilmen’i cama çıkarmayı başardı. Şarkı eşliğinde ‘Benimle bir ömür var mısın’ diyen Mehmet’e, Zeren evinin camından ‘Evet’ cevabıyla karşılık verdi.


Heyecanları gözlerinden okunan genç daha sonra konfetiler eşliğinde apartmanın önünde buluştu. Mahalle sakinlerinin alkışları eşliğinde diz çökerek evlilik teklifini tekrar eden Tokyay,  aldığı ‘Evet ‘ karşılığında yüzük taktı.


Kısa bir süredir arkadaşlık yaptıklarını ifade eden Tokyay, evlilik teklifi kabul edildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ”İnşallah mutluluğumuz sonsuza kadar sürer “dedi.


Zeren Dilmen, çok şaşırdığını, böyle bir teklifi bu kadar güzel bir sürprizle beklemediğini belirtirken, çok mutlu olduğunu söyledi. 

Arife GÜLERYÜZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı