Haber
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 16:02 Bu haber 1347 kez okundu
 
“10 NUMARA ADAM”
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Gençlik ve Spor yeni Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.
SPOR Haberi
“10 NUMARA ADAM”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesi belli oldu. Erdoğan’ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni” ile yeni kabine açıklandı. Yeni kabinede siyasetin tanınan isimlerinin yanında sürpriz isimler de yer aldı. Bu isimlerden biride Mehmet Muharrem Kasapoğlu oldu. Spor Toto Teşkilatı Eski Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hakkında Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner övgü dolu sözlerle konuştu.

“ZONGULDAKSPOR DAHİL TÜM KULÜPLERE FAYDALI OLACAKTIR”

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi:  “Sayın Bakanımızla çok iyi ilişkilerimiz var. Kendisi 10 numara adam. Zonguldakspor’u ve Zonguldak’ı çok seviyor. Bugüne kadar ne talebimiz olmuşsa bizlere yardımcı oldu. Gençlik ve Spor Bakanı olması çok yerinde bir karar. Kendisini ziyaretimizde kulüpleri sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Kulübümüzün durumunu anlattı. Kulüplerin tüm sorunlarını çok yakından biliyor ve hakim. İnşallah Zonguldakspor dahil tüm kulüplere faydalı olacaktır. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

SPONSORLUK ANLAŞMASINI İMZALAMIŞTI

Muharrem Kasapoğlu’nun Gençlik ve Spor Bakanı olmasından mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Caner, geçtiğimiz sezon Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etmişti. Öte yandan Kasapoğlu, Zonguldakpor ile Spor Toto arasında forma reklamı sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “10, NUMARA, ADAM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı