İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Askere gidecek gençlere eğlence
Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 12:40 Bu haber 1632 kez okundu
 
13. Dönem Genel Kurulda aday olacağını açıkladı
13. Dönem Genel Kurulda aday olacağını açıkladı
- Haberi
13. Dönem Genel Kurulda aday olacağını açıkladı

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi’nin 13. Dönem Genel Kurulu Cumartesi-Pazar günü gerçekleştirilecek. Genel Kurulda yeniden aday olacağını açıklayan mevcut Başkan Birhan Şahin, Devrimci-Demokrat mühendislerin adayın olduğunu belirtti.

İLÇELERDE YAPILAN YOKLAMADA ŞAHİN ÖNE ÇIKTI

Şahin, genel kurul öncesi yaptığı açıklamada “TMMOB Makina Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi 13. Dönem Genel Kurulu’nda mesleğimiz, ülkemiz, geleceğimiz için üreten, sanayileşen, kalkınan, hakça bölüşen, eşitlikçi, özgürlükçü, demokratik, laik, sosyal hukuk devleti ilkelerinin egemen olduğu bir Türkiye ve birlikte üretme, birlikte yönetme anlayışıyla etkin ve demokratik bir meslek odası için Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu’ daki tüm üyelerimizi 14 Ocak 2018 Pazar günü Zonguldak’ta yapılacak seçimde demokratik haklarını kullanmaya çağırıyoruz”  dedi.

Şahin’in asil yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor: Birhan Şahin, Ahmet Zoroğlu, Melih Başören, Soner Sinoplu, Hasan Andaç Acar, Emrah Kapusuz, Samet Soylu.

Yedek yönetim listesi ise şu isimlerden oluşuyor: Ufuk Ertek, Murat Altunok, Murat Altunok, Emine Tekin, Yusuf Aytaç Onur, Büşra Dada, Aytaç Ak, Hüseyin Alper Yavuzer.

Haber: Öznur GÜNEŞ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 13., Dönem, Genel, Kurulda, aday, olacağını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı