Haber Detayı
01 Ağustos 2015 - Cumartesi 12:29 Bu haber 9470 kez okundu
 
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıl önce Türkali sahilinde başlayan Serçin Adıgüzel ile Seyit Süerdem’in büyük aşkı Memurlar Lokalindeki muhteşem düğün töreniyle taçlandırıldı. Öğretmen Serçin Adıgüzel on üç yıl önce bir bakışta aşık olduğu Türkali sahilinde Seyit Süerdem’in karşısına telli duvaklı çıkarak aynı yerde kına gecesi yapıldı.
YAŞAM Haberi
13 yıllık aşk mutlu sonlanda

Uzun  zamandır birlikte olan ve en büyük arzuları aşklarını evlilikle sonlandırmak isteyen Serçin -Seyit Süerdem, çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Genç çiftleri arkadaşları ve aile dostları mutlu gününde yalnız bırakmadılar. 
Zonguldak Türk Hava Kurumu Şube Başkanı ve şehrimizin tanınmış esnaflarından Hüseyin Demirel ve eşi Dilek Sümer in yeğenleri Serçin Adıgüzel ile Seyit Süerdem, dünyaevine girdi. Öğretmen Serçin Adıgüzel ile serbest meslek sahibi damat Seyit Süerdem, bundan on üç yıl önce Zonguldak’ın Türkali sahilinde bir bakışta aşık oldular. Uzun zamandır aşk yaşayan Serçin Adıgüzel ile Seyit Süerdem, önceki akşam Zonguldak Memurlar Lokali düğün salonunda düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdiler. Yeğenlerinin mutluluğundan çok mutlu olduğu görünen Hüseyin Demirel ve eşi Dilek hanım genç çiftleri bir an dahi yalnız bırakmadılar. Memurlar lokalindeki düğün Serçin - Seyit Süerdem çiftinin dansı ile başladı ve geçe geç saatlere kadar devam etti. Gözlerini bir an olsun dahi birbirinden ayırmayan çiftin mutluluklarının bir ömür boyu sürmesi için adeta dua ediyorlardı. Şıklıklarıyla ve aşklarıyla etraflarına mutluluk saçan Serçin - Seyit Süerdem çiftini İnanış gazetesi ailesi olarak kutluyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 13, yıllık, aşk, mutlu, sonlanda, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
13 yıllık aşk mutlu sonlanda
Yorumlar
Haber Yazılımı