Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 16:21 Bu haber 2168 kez okundu
 
“17 YAŞINDAKİ VOLKAN NEYSE 37 YAŞINDAKİ AYDIN’DA AYNIDIR”
Bölgesel Amatör Lig 6’ncı Grup ekiplerinden şampiyonluk hedefli Kdz. Ereğli Belediyespor’un başarılı Teknik Adamı Zafer Şahin önemli açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“17 YAŞINDAKİ VOLKAN NEYSE 37 YAŞINDAKİ AYDIN’DA AYNIDIR”

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kdz. Ereğli Belediyespor, hedefledikleri şampiyonluk doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Antalya kampının ardından Bolu’da 2. Etap kamp çalışmalarına başlayan eflatun beyazlı ekip, dün ise Karabük’e geçerek 100. Yıl Soğuksuspor maçını beklemeye başladı. Eflatun beyazlı ekibin Teknik Direktörü Zafer Şahin, kamp ve transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“ÇOK BÜYÜK PARALARA GELMEDİLER”

Başta Engin Baytar ve Aydın Çetin olmak üzere takıma önemli isimler kazandıran Zafer Şahin, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yapılan transferlerin planlı olduğunu söyleyen Şahin, “Devre arası transferleri her zaman zor olur. Kimse iyi oyuncusunu bırakmak istemiyor. Yüksek bedeller isteniyor. Engin ve Aydın çok büyük fedakârlıklarla geldiler. Kimsenin dışardan gördüğü gibi çok büyük paralara gelmediler. Bizi sevdikleri için, inandıkları ve faydalı olmak istedikleri için geldiler. Aydın benim öğrencimdi. Neler yapabileceğini biliyordum. Antalya kampı oldukça iyi geçti ama transferlerimizin birçoğu aramızda olamamışlardı.” ifadelerine yer verdi. Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Şahin, “Ön Libero arkadaşımızla anlaşmış durumdayız. Şu an için ismini açıklayamıyoruz.” dedi.

“ONLARDA BİZE İNANDILAR”

100. Yıl Soğuksuspor maçının ertelenmesini skandal olarak nitelendiren Şahin, “ Skandal olarak nitelendirdiğim bir maçın ertelenmesi ve ikinci skandal olarak da gördüğüm bu maçın 10 Ocak’ta oynanacak olması. Bu durum bizi çok yıpratıyor.  100. Yıl ve Devrek maçın çim sahada oynayacağımız için yönetim ile konuştuk, malum bizim sahamız sentetik, Bolu kampını planladık. Her türlü fedakârlığı yaparak bize katkı sağlıyorlar. Onlarda bize inandılar. Çarşamba günü maçımızı oynadıktan sonra tekrar Bolu’ya dönerek kampa gireceğiz. Cumartesi günü de Devrek’te bir otelde kampa girip sonrasında Pazar günü maçımızı oynayarak Ereğli’ye geri döneceğiz.” şeklinde konuştu.

“ENGİN’İN HAZIR OLMASI BİRAZ ZAMAN ALACAK”

Oldukça ses getiren engin Baytar transferi hakkında bilgi veren başarılı Teknik Adam Zafer Şahin, “Engin Baytar’ın markası tartışılmaz ancak her şeyden önce arkadaşımız. Engin’in arkadaşım olması onların bu takımda oynayacağı anlamına gelmiyor. Benim takımımda hak eden oynayacak. Gelen arkadaşlarımızın daha fazla fedakârlık yapmaları gerekiyor. Benden çok kendilerini kanıtlamak, ölmediklerini göstermek adına katkılarının çok olacağını düşünüyorum. Ben Aydın’ın hem fizik hem de mental açıdan lige hazır olduğunu düşünüyorum. Engin’in hazır olması biraz zaman alacak. Hafif bir sakatlığı var. Ama hazırlayacağız. Benim için 17 yaşındaki Volkan neyse 37 yaşındaki Aydında aynıdır. Benim takımım istedikten sonra neler yapabileceğini gösterdi. Biliyorsunuz iyi maçlarda futbolcuların konsantrasyonu daha iyi oluyor. Benim için önemli olan diğer maçlar. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. Önlemlerimizi alıyoruz. Bir kaleci ile anlaştık o da kampa katılacak. ” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “17, YAŞINDAKİ, VOLKAN, NEYSE, 37, YAŞINDAKİ, AYDIN’DA, AYNIDIR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı