İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gazetecilerden anlamlı yardım
Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 15:06 Bu haber 1777 kez okundu
 
2017’nin son Meclisi toplandı
Zonguldak Belediye Meclisi’nin Aralık ayı ikinci birleşimi Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
2017’nin son Meclisi toplandı

Yılın son toplantısı olan Belediye Meclis toplantısında, açılış ve yoklamanın ardından birinci madde oy birliği ile geçerken, diğer maddeler bilgi notu olarak okundu.
Gündemin 2. maddesi olan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün, Tüm Bel-Sen ile yapılacak toplu sözleşme görüşmeleri için Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e yetki verilmesi ile ilgili komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 3. Maddesinde ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden gelen yazılar bilgi notu olarak Meclis üyelerine sunuldu.
Gündemde başka bir konu olmadığı için Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Meclis üyelerine hitaben 2017 yılı için veda konuşması yaptı.  
Belediye Meclisi olarak 2017 yılında Zonguldak için önemli kararlar alındığını belirten Akdemir, Meclis üyelerini kutlayarak teşekkür etti.
2018 yılının tüm Türkiye ve Zonguldak’a hayırlı ve mutlu bir yıl olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Temennimiz tüm insanlığın hep huzur içerisinde olması, güven içerisinde olması. Nerede olursak olalım, gerek Zonguldak’tan başlayarak Türkiye’nin her bölgesinde yaşayan insanlarımız ve komşu ülkelerimiz ile tüm dünya ülkeleri hep böyle huzur içerisinde olsun istiyoruz. Liderler birbirleriyle olan iletişimlerini sağlıklı bir şekilde kendi vatanlarında yaşayan insanların mutluluğu için uğraşsınlar dileği ile bir yaşam olsun istiyorum. 2018 yılı ülkemiz için de huzur, sağlık ve mutluluk dolu olması dileği ile hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum” dedi.
Belediye Başkanı Muharrem Akdemir yaptığı yeni yıl temenni konuşmasının ardından 2018 yılının ilk toplantısının 2 Ocak 2018 günü yapılması önerisi oy birliği ile kabul edildi.

Çetin ÖZDEMİR
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2017’nin, son, Meclisi, toplandı, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı