Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 17:25 Bu haber 2754 kez okundu
 
53 BRANŞ ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantı Salı günü Öğretmen Evi’nde gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
53 BRANŞ ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları faaliyetleri ile ilgili Öğretmen Evi’nde bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, Gençlik Spor Şube Müdürü Gazel Güven, Okul Sporları İl Temsilcisi Erhan Şeref, Spor Eğitim Uzmanları Bilge Kılıç, Saadet Gök, Okul Sporları Komite Üyeleri Turan Altıntaş, Yavuz Aydın, öğretmenler ve antrenörler katıldı.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Toplantı sırasında konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, “2018-2019 Öğretim yılında Milli Eğitim bünyemizde görev yapan Okul Müdürlerimiz Beden Eğitimi öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bugün ki toplantımızda geçtiğimiz yıl Okul Sporlarında ki değerlendirmemizi yaptık. Ardından da yeni yılda ki planlamamızı gerçekleştirdik. Bu sene tertip komitesinde ki değişikliklerle birlikte Spor Şube Müdürlüğü görevine başlayan Gazel Güven ve diğer arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza başladık. Komite üyesi arkadaşlarımızla bir değerlendirme yaptık. Geçen sene Türkiye genelinde 81 ilde Türkiye sıralamasında baya bir derece elde ederek 7’inci sırada tamamladık. Bu sıralama da emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sene aynı başarıyı yeni koordine ekibimizle sağlayarak daha başarılı bir şekilde tamamlama planlama içerisindeyiz.” dedi. Okular Sporları Faaliyetleri kapsamında bu sezon Atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bedensel engelliler, beyzbol, bilardo, bilek güreşi, bisiklet, bocce, boks, bowling, jimnastik, dart, eskrim, futbol, futsal, görme engelliler, güreş, halk oyunları, halter, hava sporları, hentbol, hokey, işitme engelliler, izcilik, judo, kano, karate, kayak, kaykay, kickboks, korfbol, kriket, kros, oryantiring, özel sporcular, ragbi, satranç, sofbal, spor tırmanışı, taekwondo, tenis, triantlon, voleybol, wushuve yelken olmak üzere toplamda 53 branş yer alacak.

 Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: 53, BRANŞ, ÖĞRENCİLERİ, BEKLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı