IŞIKLI TABELA YAPIM İŞİ YAPILACAK
Haber
23 Eylül 2021 - Perşembe 17:03 Bu haber 586 kez okundu
 
IŞIKLI TABELA YAPIM İŞİ YAPILACAK
- Haberi
IŞIKLI TABELA YAPIM İŞİ YAPILACAK

Tarım Ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğü Rize Şube Müdürlüğü tarafından Isırlık Tabiat Parkı Seyir Kulesi ve Işıklı Tabela Yapım İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Tarım Ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğü Rize Şube Müdürlüğü tarafından Isırlık Tabiat Parkı Seyir Kulesi ve Işıklı Tabela Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 08 Ekim 2021 tarihinde saat 13:30’da Rize Şube Müdürlüğü İdare Binası / İslampaşa Mah. Zincirli Cad. No:7 Merkez/Rize adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: IŞIKLI, TABELA, YAPIM, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı