Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 16:02 Bu haber 3257 kez okundu
 
AÇIKLAMADAN DOLAYI MAÇA ONLARDA GELMİYORLAR
1966 Zonguldakspor Taraftarları Derneği Başkanı Tuncay Cihan, yarın Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda oynanacak Tarsus İdman Yurdu müsabakası öncesinde tüm Zonguldaksporlu taraftarlara seslendi. Öte yandan, Zonguldakspor taraftar gruplarından Genç Zonguldaklılar ve Ultras Elmas’ın maça gitmeyecekleri konusunda yaptıkları açıklamalara destek olduğunu ifade eden Başkan Cihan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
AÇIKLAMADAN DOLAYI MAÇA ONLARDA GELMİYORLAR

1966 Zonguldakspor Taraftar Derneği olarak maça gitmeyeceklerini ifade eden Tuncay Cihan, Cahit Terzi’nin 29 Ekim 2018 tarihinde basın mensuplarına yaptığı açıklamanın bu kararı etkilediğini vurguladı. Cahit Terzi’nin o tarihte yaptığı açıklama gazetemiz İnanış’ta da ‘Herkes İşine Baksın’ başlığı ile yayınlandı.

Cahit Terzi’nin özellikle “Bizi eleştirenler önce maça bilet alıp girsinler.” Cümlesinin maça gelmeme kararlarını etkilediğini ifade eden Tuncay Cihan, “Biz her zaman takımımızın yanında olmaya çalıştık. Taraftarın gücünü hafife alan yöneticiler ve teknik direktör var. Bizimle ilgili yapılan olumsuz eleştirilerden ve yaptığımız desteğin göz ardı edilmesinden dolayı maça gelmeme kararı aldık. Bu kararı bizden önce alan taraftar grubumuzun da yanındayız. Cahit Terzi ‘herkes işine baksın’ dedi ve bizde işimize bakıyoruz. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner’in her zaman yanındayız. Ancak bu taraftarın desteğini göz ardı edenlerle aynı yerde değiliz. Biz bu maça gelmeyeceğiz ve yapılan açıklamayı protesto ediyoruz. Tüm taraftarları da protestomuza destek olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: AÇIKLAMADAN, DOLAYI, MAÇA, ONLARDA, GELMİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı