AĞAÇ VE ÇALI ALIMI YAPILACAK
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 17:22 Bu haber 348 kez okundu
 
AĞAÇ VE ÇALI ALIMI YAPILACAK
- Haberi
AĞAÇ VE ÇALI ALIMI YAPILACAK

İstanbul Kağıthane Belediye Başkanlığı tarafından 2021 Yılı Kağıthane İlçesi Dâhilindeki Park, Meydan Ve Yeşil Alanlarda Kullanılmak Üzere Ağaç ve Çalı Alım İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul Kağıthane Belediye Başkanlığı tarafından 2021 Yılı Kağıthane İlçesi Dâhilindeki Park, Meydan Ve Yeşil Alanlarda Kullanılmak Üzere Ağaç ve Çalı Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden verecek. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.

İhale, 12 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Merkez Mahallesi Lalezar Sokak No:1 - Sadabad Hizmet Binası Kağıthane / İstanbul (Encümen Toplantı Salonu) adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AĞAÇ, VE, ÇALI, ALIMI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı