Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 11:12 Bu haber 4029 kez okundu
 
AK PARTİ BAYRAMLAŞTI
- Haberi
AK PARTİ BAYRAMLAŞTI

 AK Parti il başkanlığı tarafından, Ramazan Bayramının birinci günü parti binasında bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programına; AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, eski milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman Yazıcı’nın yanı sıra belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.

ÇAĞLAYAN: VAKİT BAYRAM VAKTİDİR

Bayramlaşma programında ilk konuşan Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, “Vakit Bayram vaktidir. Bu bayram bu sabah gönül bağımız olan sizlerle bayramlaşıyoruz. Bir olmalıyız, birbirimizi sevmeliyiz, o zaman daha büyük bir aile olacağız” diyerek, “Hepinizin bayramını kutluyorum. Allah nice bayramları birlikte kutlamayı nasip etsin” dedi. Çağlayan’dan sonra konuşan AK Parti il Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman Yazıcı da herkesin mübarek ramazan bayramını kutladı.

TOSUN: NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE

Bayramların birlik ve beraberliklerin sağlandığı özel bir gün olduğunu vurgulayan, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Ramazan ayını hep beraber idrak ettik. Bu gün de Ramazan Bayramı’na erdik ve birinci günündeyiz. Bu bayramın bayram tadında geçmesini, sağlık ve mutlulukla sonlanmasını temenni ediyorum. 23 Haziran için İstanbul’da ne kadar tanıdığınız varsa aramanızı ve Belediye Başkanı Adayımız Binali Yıldırım’a destek olmanızı istiyorum. Nice bayramlarda buluşmak üzere, iyi ki varsınız” şeklinde konuştu.

UÇAR: HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM

Dolu dolu bir Ramazan ayını geride bıraktıklarını ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ise, “Bir mübarek ayı geride bıraktık dolu dolu bir Ramazan ayı idrak ettik. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüyorsunuz. Bugün bayram ama askerimiz Doğu ve Güneydoğuda terörle çarpışıyor. Onlardan Allah razı olsun, yüce yaradan ayaklarına taş değdirmesin. Televizyonlarda hak, hukuk ve adaletten bahsediyorlar bunlar pembe yalanlar. Hepinizin bayramını kutluyorum, sağ olun var olun” dedi.

ÇOLAKOĞLU: SAMİMİYETİ GÖRDÜK

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu da yaptığı konuşmada, “Bir Ramazan ayını da güzel bir şekilde geçirdik, samimiyeti gördük. Huzur olunca insanımızın yüzündeki gülümseme bizleri de mutlu ediyor. Birçok hesaplar var bunları medyada ve sosyal medyada görüyoruz. 9 gün bayram tatilimiz var, vatandaşımız yollarda trafikte daha dikkatli olalım uyarısında bulunuyorum” diye konuştu.

ALAN: HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ise, “Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, BAYRAMLAŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı