AK PARTİ’DEN PANDEMİYE RAĞMEN… google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
28 Kasım 2020 - Cumartesi 16:11 Bu haber 1194 kez okundu
 
AK PARTİ’DEN PANDEMİYE RAĞMEN…
SAĞLIK Haberi
AK PARTİ’DEN PANDEMİYE RAĞMEN…

Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti )    Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı, Kızılay ile işbirliği içerisinde ‘Kan Bağışı’ kampanyası düzenledi.

“Hayat kurtarmak senin kanında var. Kan ver, Ereğli’ye can ver” sloganıyla bugün Lal Cafe’de düzenlenen kampanya yoğun ilgi gördü.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile partililerin yanı sıra bazı sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar kan bağışında bulunarak, kan stoklarının artmasına destek verdiler.

Kampanyaya gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Bozkurt, bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini söyledi.

Bozkurt, şunları kaydetti:

“Öncelikle ‘kan’ın yapılamayan tek ilaç, kaynağının da insan olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda görüyorum. Kan, hepimiz için çok değerli. Bir gün biz de sevdiklerimiz de kana ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı olarak bu konuya dikkat çekmek istedik. Özellikle pandemiden dolayı vatandaşların kafasında kan verme ile ilgili şüpheler olabilir. Fakat, Koronavirüs kandan geçen bir hastalık değil. Ayrıca buradaki görevli arkadaşlar da oldukça hijyenik bir ortamda çalışıyorlar. Ereğli halkı, kan verme konusunda son derece bilinçli ve bir o kadar da vefalı. Kampanyamıza gösterdikleri ilgiden dolayı değerli ilçe halkına, projemizi gerçekleştirmemizde bizden desteğini esirgemeyen Lal Cafe ve Restaurant İşletmecisi Sayın Yılmaz Yalçın'a, gün boyu büyük bir emek ve özveriyle görevlerini en iyi şekilde yapan Kızılayın Zonguldak ve Ereğli Şubesi yetkili ve çalışanlarına şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor; kampanya kapsamında toplanan 105 ünite kanın ihtiyaç sahiplerine can olmasını temenni ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’DEN, PANDEMİYE, RAĞMEN…,
Yorumlar
Haber Yazılımı