Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 14:55 Bu haber 2267 kez okundu
 
AK PARTİ'DEN SİYASİ PARTİLERE BAYRAM ZİYARETİ
AK Parti Zonguldak’ta bir ilki gerçekleştirerek, siyasi partileri ziyaret edip, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
SİYASET Haberi
AK PARTİ'DEN SİYASİ PARTİLERE BAYRAM ZİYARETİ

AK Parti Zonguldak’ta bir ilki gerçekleştirerek, siyasi partileri ziyaret edip, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte siyasi partilere bayram ziyareti gerçekleştirdi.
AK Parti, Ramazan Bayramının ikinci günü CHP, İYİ Parti, Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi’ni ziyaret ederek, bayramın ruhuna uygun bir şekilde birlik ve beraberlik mesajı verirken ortak akıl oluşturularak Zonguldak’a hizmet etmek istedikleri belirtildi.
İLK ZİYARET CHP’YE YAPILDI


AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın katıldığı ilk ziyaret CHP’ye yapıldı.
GÜNEY: TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMAYA HAZIRIZ
Ziyarette konuşan CHP il Başkanı Hakkı Güney, AK parti heyetinin Ramazan bayramını kutlayarak başladığı konuşmasına, “Bu ziyaretiniz bize memnun etmiştir, sizlere teşekkür ederiz, ince bir nezaket örneği gördük teşekkür ediyoruz. Kardeşlikler bayramlarda daha çok yoğunlaşır. Bunun da örneğini Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanlığı’nda beraber yaşıyoruz. El ele verip Zonguldak’ı en üst noktaya getirmek için büyük bir mücadele örneğini beraberce göstermemiz lazım. Çocuklarımızın geleceği için. Zonguldak’ın eski günlerine dönmesi için Sayın vekillerimizden ricam bizim vekillerimizle beraber ortak kararlarla Zonguldak’ın gelişmesi, daha ileri gitmesi anlamında hep beraber taşın altına elimizi koymak istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Zonguldak’ta bize düşen görev ne ise biz de her zaman taşın altına elimizi koymaya her zaman hazırız” dedi.  
TOSUN: ZONGULDAK’I DAHA YAŞANILIR BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ
Siyasi partilerle birlikte ortak akılla Zonguldak’ı daha yaşanılır bir kent haline getirmeye gayret göstereceklerini kaydeden AK Parti il Başkanı Zeki Tosun da yaptığı konuşmada, “ Bugün AK Parti milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız, ilçe başkanımızla beraber siyasi partileri Ramazan bayramı münasebetiyle bir ziyaret programı düzenledik. İlk ziyaretimizi sizden başladık. Öncelikle sizlerin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyoruz. Ramazan bayramında dargınlıkların, küskünlüklerin olmadığı, sevgi ve barışın olduğu güzel günlerdir. Bugünlerin önemini bilerek bu ziyaretler de önemlidir. Vekillerimiz Ankara’da gereken ne ise çalışmaları yapıyorlar, yapacaklaradır. İnşallah Zonguldak, Belediye başkanımızla beraber daha yaşanılabilir bir kent haline gelecek. İnsanların mutlu olduğu, insanların buradan göç etmek için değil, göç alacağı bir kent haline gelecektir. Bunu da yaparken ortak bir akılla hep beraber yapacağız. Tabi fikir alış verişinde bulunmamız, en doğaldır. Çünkü hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Başka gidecek bir yerimiz de yok. Bu şehri daha güzel yapmak ve bunu da ortak akılla yapmamız önemlidir. İnşallah önümüzdeki günlerde yine sağ olsun Merkez ilçe Başkanım geçen hafta başlattı ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Yakın zamanda biz de il başkanlarıyla bunu yapıp buradan çıkacak konuları Sayın vekillerimiz ve sizin vekillerinizle beraber Ankara’da yapılması gereken konulara onlara bir ışık olacağız. Bunu da yapacağız inşallah bunu da yapmak zorundayız Zonguldak için” diyerek ifade etti. 
AK PARTİ’DEN İYİ PARTİYE BAYRAM ZİYARETİ


AK Parti heyeti, Ramazan bayramının ikinci günü ikinci ziyaretlerini İYİ Parti’ye gerçekleştirdi. 
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın katıldığı İYİ Parti ziyaretinde, İYİ Parti il Başkan Yardımcısı Erdal Gülay ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
İYİ Parti il Başkan Yardımcısı Erdal Gülay yaptığı kısa konuşmada, “Bugün mübarek Ramazan bayramını idrak ediyoruz. Bayram dolayısıyla bizleri ziyarete gelen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Sayın milletvekillerine, Sayın Belediye Başkanıma, Sayın il Başkanım Zeki Tosun ve Merkez ilçe başkanım Mustafa Çağlayan’a da çok teşekkür ediyorum. Hepinizin ayağına sağlık, bayramınız mübarek olsun” diye konuştu. 
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun İYİ Parti ziyaretinden yaptığı konuşmada, “Ramazan bayramının ruhuna uygun bir şekilde birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, dostluğun pekiştiği günler olması vesilesiyle bugün de sizleri ziyaret ediyoruz. Ben tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızın mübarek ramazan bayramını tebrik ediyorum” dedi.
AK PARTİ BBP’Yİ ZİYARET ETTİ


AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan Ramazan bayramı ziyaretlerine Büyük Birlik Partisi ile devam etti.
BBP il Başkanı Ahmet Çolak ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti heyeti, BBP yöneticileriyle bayramlaştı.
Ziyarette konuşan BBP il Başkanı Ahmet Çolak, AK Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ramazan bayramı dolayısıyla partimize yapmış olduğunu bu ziyarette öncelikle sizleri tebrik ediyorum, kutluyorum bizleri hoş ettiniz. Bayramlar sevgi, muhabbet, birliğin, kardeşliğin pekiştirildiği zamanlar. Bizler bayram hasebiyle beraber olmaktan çok memnunuz. Sizleri de aramızda görmekten çok mutlu olduk teşekkür ediyoruz” şeklinde konuşarak, AK Parti heyetine teşekkür etti.
AK Parti il Başkanı zeki Tosun’da, Büyük Birlik Partisi il Başkanı Ahmet Çolak ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, bayramlarını kutladı.
KAR: TOPLUMUN GERGİNLEŞMEYE DEĞİL, DAHA YUMUŞAK BİR SİYASİ ANLAYIŞA İHTİYACI VAR
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan,  siyasi partilere yaptıkları ziyarete Saadet Partisi ile sona erdirdi. 
Saadet Partisi il Başkanı Sadık Kar ve yönetim kurulu üyeleriyle tek tek bayramlaşan AK Parti heyeti, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşliğin pekiştiği günler olarak güzel mesajlar verdiler.
Saadet Partisi il Başkanı Sadık Kar, AK Parti heyetinin bu ziyaretinden oldukça memnun olduğunu belirterek, “Bütün bayramlar milletin birlik, beraberliği için önemli günlerdir. Bu birlik, beraberliğimizin devamını inşallah bundan sonra bu tür ziyaretlerin çok olduğu bir döneme doğru dönüşürüz. Zaman zaman yaşadığımız farklılıkları, kutuplaşmaları inşallah bu tür ziyaretler, karşılıklı konuşmalar daha aza indirir. Toplumun şu anda gerginleşmeye değil, daha yumuşak bir siyasi anlayışa ihtiyacı var. Ben teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerinden dolayı memnun olduk” diye söyledi. 
TOSUN: BU ZİYARETLER BİRLİKTELİĞİMİZ İÇİN HAYIRLI OLACAKTIR
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun da yaptığı konuşmada, “Kendilerinin de söylediği gibi bayramlar kardeşliğin, birliğin, sevginin paylaşıldığı günlerdir. Bu gün de Ramazan bayramının maneviyatına uygun bir şekilde biz de siyasi partilerimizi ziyaret ediyoruz. İnşallah bu yaptığımız ziyaretler, birliktelikler ilimiz için hayırlı olacaktır diyorum. Ben de bizi nazik bir şekilde misafir ettiler teşekkür ediyorum. Tekrar mübarek Ramazan bayramlarını tebrik ediyorum. Saygılar sunuyorum” diye konuştu. 

Çetin ÖZDEMİR


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ'DEN, SİYASİ, PARTİLERE, BAYRAM, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı