AK PARTİ HEYETİ ONTEMMUZ’DA
Haber
15 Ocak 2021 - Cuma 15:37 Bu haber 1734 kez okundu
 
AK PARTİ HEYETİ ONTEMMUZ’DA
SİYASET Haberi
AK PARTİ HEYETİ ONTEMMUZ’DA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) i Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçicek ve yönetimi  Ontemmuz Mahalle Muhtarı Tacettin Köroğlu’na ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza verdiği değer ortadadır. Sizlerin daha çok halk ile iç içe olmanızı istemektedir. Böylece halkımız ile Belediyemiz arasında köprü vazifesi görerek sorunlar ivedilikle halledilecektir. Bizler de muhtarlarımız ile bir araya gelerek, hem sohbet hem üzerimize neler düşüyor, bunları istişare yapmak için program tertip etmeyi düşünüyoruz. Sizin aracılığınız ile duyurmuş olalım. Ayrıca Muhtarlar Derneği Başkanımız aracılığı ile sizlere bunu duyuracağız. " dedi.

“MAHALLE HALKI YAPILAN ÇALIŞMALARDAN DOLAYI ÇOK MEMNUN”

Ontemmuz Mahalle Muhtarı Tacettin Köroğlu " Mahallemizde uzun süredir yapılmayan hizmetler yapıldı. Bir sokağımızda parke işimiz kaldı. Oda bir günlük iş. Bunu yaptıktan sonra mahallemizin hiçbir ihtiyacı bulunmuyor. Ben Devletimize, Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan'a ve sizlere teşekkür ederim.  Mahallemizde birçok çalışma yapıldı, mahallemiz şantiye alanı gibiydi. Gördüğünüz  gibi yapılan çalışmaların resimlerini buralara astım daha elimde birçok resim var. Tüm mahalle halkı yapılan çalışmalardan dolayı çok memnun. Pandemiden dolayı Belediye Başkanımız fazla gelemiyor. İnşallah bu süreç bir an önce biter, Belediye Başkanımızı aramızda görürüz. Çünkü vatandaşlarımız teşekkür etmek için onu bekliyor. Ben ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. " dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, HEYETİ, ONTEMMUZ’DA,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı