Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 14:09 Bu haber 1629 kez okundu
 
AK Parti Kozlu ilçe kongresi tamamlandı
AK Parti Kozlu ilçe Başkanlığı’nın 6’nci Olağan genel kurulu Cumartesi günü gerçekleştirildi. Bir süre önce atanan Ahmet Gören bu kez seçimle ilçe başkanı oldu.
SİYASET Haberi
AK Parti Kozlu ilçe kongresi tamamlandı

 
Kozlu Karaca Düğün Salonu’nda yapılan kongreye; AK Parti Bölge Koordinatörü Ali Temur, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, AK Parti eski milletvekilleri Fazlı Erdoğan ve Polat Türkmen, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti eski il başkanı Hamdi Uçar, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti İl kadın kolları başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, İl Gençlik Kolları başkanı Burhan Onuk, MHP Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gülsever, MHP Kozlu İlçe Kadın kolları başkanı Türkan Özdemir, SP Kozlu İlçe Başkanı Mehmet Yaman, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Kozlu eski Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kozlu eski İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Kozlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Şennur Danış, Kozlu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Korhan Aydın ile partililer katıldı. 
GÖREN: BAŞARILI VE İSTİKRARLI 15 YILLIK GERİDE BIRAKTIK 
Divan Başkanlığı’nı Ali Kemal Karaca’nın yaptığı kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Kongrede açılış konuşması yapan Kozlu ilçe Başkanı Ahmet Gören, “Sağlıkta ulaşımda ve sosyal devlet anlayışında gösterdiğimiz başarıların aynısını, ülkemizin teknolojik dönüşümünde de göstererek, Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine çok kısa sürede ulaşmaktayız. Ülkemizin kaybedecek bir saniyesi bile olmadığını düşünüyorum. Kozlu’da AK Parti olarak çok başarılı ve istikrarlı 15 yıllık geride bıraktık. Bu başarılı çalışmalarda payı olan, tüm belde ve ilçe başkanları, yönetimlerini bizden desteğini hiçbir zaman esirgeme koz altına teşekkürü bir borç biliyorum. Yeni dönemde de yenilikçi ve bir o kadar da katılımcı ve birleştirici bir siyasi hareketin daha büyük başarıların kapısını aralamak istiyoruz” dedi.  

ULUPINAR: BİZİ BÖLEMEYECEKLER, PARÇALAYAMAYACAKLAR

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar da, “Amerika Birleşik Devletleri’nde Rıza Zarrab’ın yargılanması olayı ve Cumhuriyet Halk Partisinin yolsuzluk iddiaların konusunda içimizde hainler içimizde düşmanlarımız vardır. Bizi bölemeyecekler, parçalayamayacaklar” diyerek AK Parti’nin Türkiye’de ve Zonguldak’ta yaptığı başarılı çalışmaları anlattı.  
ÇATUROĞLU CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜKLERİNİ SÖYLEDİ 
AK Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları toplantıda Zonguldak’ın sorunlarını aktardıklarını, Cumhurbaşkanı ile ilk konuşmayı kendisinin yaptığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sorunları not ettiğini ifade etti.  
ÖZBAKIR UYARIDA BULUNDU 
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olarak görevden alınan ve görevden ayrılanlara uyarıda bulunarak, sosyal medyadaki paylaşımlarına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulundu  
Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz ise Kozlu ilçesinde yapmış oldukları projelerden bahsederek; “Kozlu gelişmeyi ve kalkınmayı devam ediyor. Kozlu AK Partinin kalesi olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.  
Yapılan konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimler sonucunda AK Parti Kozlu İlçe Başkanlığına Ahmet Gören seçilirken, yönetim kuruluna ise, Aydın Bozkurt,  Abdullah Öcal, Yusuf Yiğit, Yalçın Aksu, Hafize Bozacıoğlu, Ahmet Koca, Nezaket Köksal, Namık Işıklı, Ali Kaya, Tuncer Özcan, İbrahim Bahtiyar, Celal Nezir, Yasemin Başar ve Uğur Koca seçildi.

Çetin ÖZDEMİR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Kozlu, ilçe, kongresi, tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı