İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Pedallar Ata için döndü
Pedallar Ata için döndü
Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 17:54 Bu haber 4441 kez okundu
 
“AK PARTİ’Yİ FACE BOOK’LA YÖNETMİYORUZ”
Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldaklıları hizmet için fikir üretmeye ve paylaşmaya davet etti.
SİYASET Haberi
“AK PARTİ’Yİ FACE BOOK’LA  YÖNETMİYORUZ”

Halkın belediye hizmetleri konusundaki beklentileri ve beklenen hizmetlerin gelmeyişi yanında, basında çıkan parti içi çekişmeleri konu alan toplantıda, Ak Parti İl ve Merkez ilçe başkanı toplantı düzenledi.

AK Parti il Başkanı Zeki Tosun ve Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan düzenledikleri basın toplantısında “birlik ve beraberlik çağrısı” yaptı.

Tosun ve Çağlayan, son günlerin gündemdeki yerini koruyan ve adına “Yeniçeriler grubu” denilen, muhalif grubun, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı da içine alarak sosyal medyada yapılan paylaşımlara cevap verdi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Çağlayan, okuduğu “Bir ilk olsun, birlik olsun’ bildirisi ile Zonguldaklıları, hizmet için fikir üretmeye ve fikirlerini  kendileriyle paylaşmalarını” istedi.

Çağlayan ‘Zonguldak ortak paydasında buluşmak, fikirlerimizi olgunlaştırmak, neyin nereye yapılmasına karar verebilmek için Zonguldaklıları bu sürece destek olmaya davet ediyoruz’ dedi.

Çağlayan, Zonguldak belediye başkanı Selim Alan’ın, belediyeciliğin rutin işleri olan yol, kanalizasyon gibi işlerini yapacağını sözlerine ekledi.

‘Şehrimiz için ortak akıl ile oluşturulacak ana plan yapılması zorunludur’ diyen Çağlayan, son günlerin aktüel konusu parti içi çekişmeler için de ‘İl Başkanı ve belediye başkanının her zaman yanında olduklarını belirtti.

Basına yansıyan parti içi çekişmelere değinen Çağlayan ““Araya fitne sokup partiyi karıştırmak isteyenlerin avuçlarını yalayacaklarını hatırlatan Çağlayan, “şimdi araya bazıları fitne sokup kavga çıkarmak istiyor onlar avuçlarını yalarlar”dedi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan il başkanı Zeki Tosun’da “Biz partiyi Facebook’tan yönetmiyoruz. Partiler, teşkilatçılık; belediyelerin belediye hizmeti yaptığını” belirtti.

İl Başkanı Tosun” Biz işimize bakıyoruz, basında çıkanlara takılmıyoruz. Bizim hedefimiz Zonguldak’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek, insanların mutlu olmasını sağlamak bunu da hep beraber yapacağız” dedi.

Tosun “Biz kurumsal bir partiyiz AK Parti olarak. 17 yıldan beri iktidarda olan bir partinin teşkilat mensuplarıyız’ diyerek, ‘Bir fotoğraftan fotoroman yazmanın anlamı olmadığını” belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “AK, PARTİ’Yİ, FACE, BOOK’LA, , YÖNETMİYORUZ”, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı