AK PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 15:20 Bu haber 1217 kez okundu
 
AK PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve Yönetim Kurulu üyeleri 17 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen programda, Terakki Mahallesi’nde bulunan Zonguldak İlim Yayma Cemiyetini ve Şube Başkanı İbrahim Cansız'a ziyaret gerçekleştirdiler.

Zonguldak İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı İbrahim Cansız ‘’İlim Yayma Cemiyetleri 1951 yılında Sayın Başbakanımız Adnan Menderes zamanında kurulmaya başlamış cemiyetlerdir. Bizlerde Gençlerimizin Milli ve Manevi değerlerle donatılmış ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yetişmesi için eğitim ve barınma imkanı sunarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Tüm ilimizdeki STK’larımızın ve gençlerimizin faydalanacağı bir Kültür Merkezi Projemiz var. İçinde tüm gençlerimizin faydalanacağı müzik, spor vb. sosyal aktivitelerini gerçekleştireceği bir yer oluşturmak. İnşallah kısa zamanda bu projemizi gerçekleştirerek İlimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz .'' dedi.

Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek '' Bu güzel projenin gerçekleşmesinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bugün bu program ve misafirperverliğiniz için size teşekkür ederim .'' dedi.

İlim Yayma Cemiyeti programının ardından, soğuksu ve Cumartesi günü olması sebebi ile Pazar esnafına hayırlı işler dileklerini ileten başkan ve yönetim esnaf ile sohbet ederek taleplerini dinledi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ZİYARETLERİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı