AKARYAKIT SATIN ALINACAK
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 15:07 Bu haber 639 kez okundu
 
AKARYAKIT SATIN ALINACAK
- Haberi
AKARYAKIT SATIN ALINACAK

Kars Özel İdaresi  tarafından Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi araçlarında kullanılmak üzere 15000 litre motorin alım işi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi araçlarında kullanılmak üzere 15000 litre motorin alım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.  İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale 30 Temmuz 2021 tarihinde saat 10:00’da Kars İl Özel İdaresi İhale Salonu Karadağ Mahallesi Vali Hüseyin Atak Bulvari Ardahan Yolu Üzeri No:21 36100 Merkez Kars adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi tıklayınız

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKARYAKIT, SATIN, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı