google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
26 Şubat 2018 - Pazartesi 13:13 Bu haber 4937 kez okundu
 
Akat’tan Başkan Tekin’e pazaryeri teşekkürü
Akat’tan Başkan Tekin’e pazaryeri teşekkürü
GÜNDEM Haberi
Akat’tan Başkan Tekin’e pazaryeri teşekkürü

Alaplı Pazarcılar Başkanı Hüseyin Akat, Kapalı Pazaryerini bakım, onarım ve iyileştirme çalışmaları yaparak, modern bir tesis haline getiren Belediye Başkanı Nuri Tekin’e teşekkür etti.
Alaplı Pazarcılar Başkanı Hüseyin Akat, yazın tozdan,kışın ise yağmur ve soğuk nedeniyle pazarcı esnafı ve vatandaşların sıkıntı yaşadığı Kapalı pazaryerinde Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin tarafından başlatılan iyileştirme çalışmaları neticesinde pazarın daha modern bir tesis haline gelmesinden memnunluk duyduklarını söyledi.
Pazarcılar olarak Başkan Nuri Tekin’e teşekkür ettiklerini belirten Akat, “Başkanımızın Pazaryerini gerek esnafımızın ve gerek vatandaşlarımızın rahat edebileceği şekilde iyileştirme çalışmaları yapması bizleri memnun etmiştir. Yazın tozdan geçilmeyen, kışın ise yağmur ve soğuk nedeniyle sıkıntı yaşadığımız pazaryerinin yan cepheleri kapatıldı, çatısı onarıldı. Bundan son derece memnunuz. Başkanımızın bununla birlikte otopark alanları, yeni sosyal tesisler, pazaryeri çevresindeki mevcut tesisleri de yenileme çalışmaları sayesinde Pazar yerimiz daha modern bir tesis olacaktır. Ben emeği geçen başta Başkanımız Nuri Tekin olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akat’tan, Başkan, Tekin’e, pazaryeri, teşekkürü,
Yorumlar
Haber Yazılımı