Haber Detayı
09 Mart 2016 - Çarşamba 08:27 Bu haber 2893 kez okundu
 
Akdemir kadınları unutmadı
Zonguldak Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hatice Alın’ın önerisi ve Belediye Başkanın kabulüyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla belediyeden emekli olan kadınlara kahvaltı düzenlendi.
YAŞAM Haberi
Akdemir kadınları unutmadı

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve eşi Nurten Akdemir ile Kadın Belediye Meclis üyelerinin ev sahipliği yaptığı kahvaltı programına katılan belediyeden emekli kadınlara karanfil armağan edildi. Zonguldak belediyesi tarafından yapılan etkinlikten ve Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile eşini tanımaktan memnunluk duyduklarını belirten katılımcılar teşekkür etti.
Belediye Başkanı Muharrem Akdemir 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle; ‘Bizleri kırmayarak bu günümüze eşlik ettiniz çok teşekkür ediyorum. Belediyemiz adına şükranlarımızı arz ediyorum. Gerçekten insanlar yaşadığı sürece hatırlanmak isterler. Bu hatırlanmak bizler için çok önemlidir. Emekleriniz var. Bu emekleriniz asla unutulmaz, unutulmamalı. Her ne olursa olsun, şartlar ne olursa olsun mutlaka çalışanlar bir iz bırakmışlardır çalıştıkları kuruma. Özellikle hanımefendilerin ellerinin değdiği yer mutlaka değişmiştir. Ben bunu her zaman söyleyen ve savunan kişiyim. Özellikle birlikte olmamızın, bugün burada bir kahvaltı ile hatırlamamızın mimarı çok değerli İnsan Kaynakları müdürüm Hatice hanıma da teşekkür ediyorum. Bizlere bu konuyu ilettiğimde ben hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Zira emeği geçen arkadaşlarımı tanımak istiyordum. İyi ki bugünü tasarladık. Bugünler inşallah sizler, bizler sağ olduğumuz sürece de devam edecektir. İnşallah sizlerin birbirinize olan sevgi ve saygınız, Zonguldak’a olan aşkınız asla bitmesin. Bu güzellikler devam edecektir. Meclis üyelerimize de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Emekçi kadınlarımızın yaşantısı tarihe baktığımızda tabii ki üzücü. Ama o üzücü nokta insanları birlikte olmaya taşımız. Fransız ihtilalinden başlayan bir hareket dünyaya yayılmış. Yaşanan hadiseler insanları bir noktada birleşmeye taşımış. Ben tekrar 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüzü kutluyorum’ dedi. 
Haber: Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akdemir, kadınları, unutmadı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Akdemir kadınları unutmadı
Akdemir kadınları unutmadı
Akdemir kadınları unutmadı
Yorumlar
Haber Yazılımı