ALAN; BEDAŞ ÇALIŞMALARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRÜYOR
Haber
16 Şubat 2021 - Salı 13:40 Bu haber 1202 kez okundu
 
ALAN; BEDAŞ ÇALIŞMALARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRÜYOR
GÜNDEM Haberi
ALAN; BEDAŞ ÇALIŞMALARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRÜYOR

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan; Karla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ve Hazırlıklara Enerjisa’nın gölge düşürdüğünü söyledi.

Karla mücadele etmek ve vatandaşa karın tadını çıkarttırmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyleyen Başkan Alan; Maalesef elektrik kesintisi nedeniyle bazı mahallemizde su kesintisi ve ısınma sorunu yaşandı.

Zonguldak’ın elektrik kesintisi sorununu kökten halletmek için milletvekilleriyle bakanlık düzeyinde görüşme yaptıklarını söyleyen Başkan Ömer Selim Alan; “ Geçtiğimiz haftalarda yağan kar nedeniyle vatandaşlarımız sıkıntı yaşadı. Aynı sıkıntı yaşatmamak için belediye olarak tüm hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı yapmıştık. Enerjisa’ dan kaynaklı olarak vatandaşlarımız yine mağduriyet yaşadı. Ne kadar çalışırsak çalışalım Enerjisa kaynaklı mağduriyetler yaşanıyor. Bu sorunların bir daha yaşanmaması ve Zonguldak’ın enerji nakil hatlarındaki sorunu gidermek için milletvekilleri ile bakanlık düzeyinde görüşmeler yaptık. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan yardımcısı ile görüşerek Sorunun çözülmesi için girişimlerde bulunduk.” dedi.

Haber:  Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAN;, BEDAŞ, ÇALIŞMALARIMIZA, GÖLGE, DÜŞÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı