Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 16:17 Bu haber 2384 kez okundu
 
ALAN SOĞUKSU’DA ESNAFLARDAN DESTEK İSTEDİ
SİYASET Haberi
ALAN SOĞUKSU’DA ESNAFLARDAN DESTEK İSTEDİ

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan seçim tarihi yaklaştıkça temposunu artırarak sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor.

6 Aralık tarihinde bu yana Zonguldak merkezde 19 mahalle ve kent merkezinde kamu kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri ve esnafları ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan sabahın erken saatlerinde başladığı destek ziyaretlerine Soğuksu bölgesinde devam etti.

Soğuksu pazaryeri çevresi ve Soğuksu bölgesinde bulunan dükkânları tek tek dolaşarak esnaflarla sohbet eden Alan, hem destek istiyor, hem de projelerini anlatıyor.

“Belediye işi gönül işi” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Alan, “Seçim çalışmaları kapsamında 100 günü aşkındır sahalardayız. Vatandaşlarımızla hasbıhal ediyoruz, dertlerini dinliyoruz. Her gittiğimiz yerde bize en fazla Zonguldak’taki yol sorunu şikâyeti geliyor. İnşallah 1 Nisan’dan sonra ilk yapacağımız iş yolları yapacağız. 5 ana projemizle ve sosyal donatılarla birlikte Zonguldak’ta her kesin yüzünü güldürecek projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Genç, dinamik bir ekiple Zonguldak’ın çehresini değiştirmek istiyoruz” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAN, SOĞUKSU’DA, ESNAFLARDAN, DESTEK, İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı