ALAPLI KENT KONSEYİ’NDEN ZİYARETLER… google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Ocak 2020 - Salı 15:04 Bu haber 1171 kez okundu
 
ALAPLI KENT KONSEYİ’NDEN ZİYARETLER…
- Haberi
ALAPLI KENT KONSEYİ’NDEN ZİYARETLER…

Alaplı Kent Konseyi'nin 21 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek olan seçimli 7’nci Olağan Genel Kurulu öncesinde çalışmalarını yoğunlaştıran Alaplı Kent Konseyi Başkan Adayı Yasin Ören ve yürütme kurulu üyeleri, ziyaretlerde bulundu.

Kent Konseyi başkanı ve üyeleri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik'e, Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu'a, Alaplı Esnaf Odası Başkanı Muharrem Gelgeç'e, Alaplı Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Gökhan Erdun'a, Alaplı Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Hikmet Ulukaya' ya, Alaplı Tanıtım Derneği Başkanı Mehmet Yaman'a,  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaplı İlçe Başkan Vekili Mehmet Yavuz'a nezaket ziyaretinde bulundular.

Beraberinde Yürütme Kurulu Üyeleri Muammer Uysal, Turan Özmen, Erkan Demircan, Ersin Güler, Muharrem Uysal, Fedai Kaçar, Hasan Ören, Halit Tekin, Hakan Kaplancan, Muharrem Erdoğan ve Furkan Çevik ile birlikte ilk ziyaretini Alaplı Belediye Başkanı Tekin'e gerçekleştiren Ören, yapılacak olan Kent Konseyi seçimleri için destek istedi. Yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili projelerini anlattı.

Kent Konseyi seçimlerinin demokratik bir yarış içerisinde gerçekleşmesi temennisinde bulunan Başkan Tekin, “ Çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Ziyaretinizden duyduğum memnuniyeti ifade edeyim. İlk ziyareti belediyeye gerçekleştirmenizden de ayrıca mutlu oldum.” dedi.

Alaplı Kent Konseyine işlev kazandırma noktasına yola çıktıklarını belirteren  Kent Konseyi Başkan Adayı Yasin Ören, “Ekibinizde yer alan arkadaşlarımızın, büyüklerimizin hepsi Kent Konseyi Başkanlığı yapacak donanım ve kapasitede isimler. Burada bir mozaik var, Madencisinden, Öğretmenine, Sporcusundan, esnafına, ziraat mühendisinden, din görevlisine, muhasebecisinden, gazetecisine, sağlıkçısına varıncaya kadar her meslek grubundan isimler var. Nitekim sizlerden çıkmış olduğumuz bu yolda destek bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Tekin'in ziyaretinin ardından sırasıyla, Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik'e, Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu'a, Alaplı Esnaf Odası Başkanı Muharrem Gelgeç'e, Alaplı Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Gökhan Erdun'a, Alaplı Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Hikmet Ulukaya' ya, Alaplı Tanıtım Derneği Başkanı Mehmet Yaman'a, AK Parti Alaplı İlçe Başkan Vekili Mehmet Yavuz'a ziyaret gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAPLI, KENT, KONSEYİ’NDEN, ZİYARETLER…,
Yorumlar
Haber Yazılımı