Haber
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 13:26 Bu haber 1186 kez okundu
 
Alaplı’da TSO teşvikleri anlatıldı
Alaplı’da TSO teşvikleri anlatıldı
GÜNDEM Haberi
Alaplı’da TSO teşvikleri anlatıldı

Zonguldak Valiliği Proje İzleme ve Değerlendirme Ofisi Sorumlusu Ali Doğu ve Sgk İl Müdür Yardımcısı Yunus Demir koordinasyonunda Alaplı Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde Oda Üyelerimizin desteklenmesi ve istihdamın arttırılması amacıyla işverenlerimize sağlanan İŞKUR-SGK Teşvikleri ile KOSGEB,Kredi Garanti Fonu (KGF) Hibe ve Destekleri anlatıldı.
Toplantıya Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak,SGK İl Müdür Yardımcısı Yunus Demir,İş Kur İl Müdür Yardımcısı Hakkı Alkan,Kredi ve Garanti Fonu Kdz Ereğli Şube Müdürü Mehmet Ersin Salman Kosgeb Zonguldak Merkez Müdürlüğü uzmanı Fatih Tanrıkulu,SGK Alaplı Şube Müdürü Muzaffer Perdahçıoğlu,Kdz Ereğli Sgk Şube Müdürü Mustafa Şengül,Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Esnaf Tüccar ve Sanayiciler ile Serbes Muhasebeci ve Mali Müşavirler katıldılar.
Toplantıda sırasıyla sunumlarını gerçekleştiren Kurum Yetkilileri son yayınlanan teşvik paketlerindeki devlet desteklerini avantajlarıyla Oda Üylerimize anlattılar.
Toplantıya ilişkin değerlendirme yapan Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak “ Toplantı oldukça verimli bir sunum oldu.Oda Üyelerimiz oldukça güzel bilgiler aldılar.Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür eder Ramazanınızın hayırlara vesile olmasını dilerim “dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alaplı’da, TSO teşvikleri, anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı