Haber Detayı
22 Eylül 2017 - Cuma 10:38 Bu haber 2165 kez okundu
 
Alaplı Devlet Hastanesi'ne kadın doğum uzmanı atandı
SAĞLIK Haberi
Alaplı Devlet Hastanesi'ne kadın doğum uzmanı atandı

Alaplı Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Kadın Hastalıkları Doktoru Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz görevine başladı. Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği tarafından yapılan açıklamada, Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz atandığı belirtildi. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hasta kabullerinin başladığı bildirilirken, Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Ozan Özlücan, en iyi sağlık hizmetini vermek için çalıştıklarını söyledi. 
Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Ozan Özlücan konuyla ilgili şunları söyledi; “Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorumuz Op.Dr. Rabia Başer Açıkgöz görevine başlamıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hasta kabullerine devam eden hocamız Zonguldak Araştırma Hastanesi’nden gelmiştir. Alaplımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışıyoruz. Hocamız alanında gayet başarılı ve tecrübelidir. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz."
Alaplı’ya hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade eden Açıkgöz; “Alaplı’ya severek geldim ve güzel bir ilçede görev yapmaktan dolayı mutluyum. Yöre halkına imkanlar dahilinde güzel hizmetler vermek için elinden gelen çabayı sarf edeceğim.”

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Alaplı, Devlet, Hastanesi'ne, kadın, doğum, uzmanı, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı