Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 16:47 Bu haber 1762 kez okundu
 
Altun’a bilgi verdiler
Zaman, “Zonguldak’ı ilgilendiren 16 milyonluk bir borçlanmanın altına imza attık”
SİYASET Haberi
 Altun’a bilgi verdiler

CHP’li Zonguldak İl Genel Meclisi üyeleri, Ekim ayı toplantılarının tamamlanmasının ardından, İl Başkanı Ahmet Altun’u ziyaret ederek, toplantılar ve alınan kararlarla ilgili bilgilendirdiler.

İl Genel Meclisi’nin CHP’li üyeleri toplantılar sonrası Grup başkan vekili Fikret Zaman Başkanlığı’nda CHP il binasına giderek Altun’a bir hafta boyunca gerçekleştirilen görüşmeler hakkında durum değerlendirmesi yaptılar.

Zonguldak İl Genel Meclisi’nde hafta boyunca ele alınan gündemin en önemli konusunun Meclis’in 16 milyon TL.’lik borçlanma olduğunu belirten CHP Grup Başkan vekili Fikret Zaman,  özellikle eğitim konusunda yaşanan sıkıntıları gündeme getirdiklerini söyledi.

ZAMAN: GÖREVLERİMİZİ YERİNE GETİRDİK

CHP il Başkanı Ahmet Altun’u ziyaret sırasında İl Genel Meclisi’nin Ekim ayı toplantıları hakkında bilgi veren Zaman, “İl Genel Meclisi’nin Ekim ayı toplantılarını bitirdik. Her ay yaptığımız gibi bu ayki toplantı sonucu olarak bir hafta içerisinde yapılan görüşmelerde partimize aktaracağımız önemli konular varsa bunlar için Sayın il Başkanımızı ziyarete geldik. Biliyorsunuz, mutad görüşmelerimizin dışında en önemli, Zonguldak’ı ilgilendiren 16 milyonluk bir borçlanmanın altına imza attık, biz de kabul ettik. Daha önceki yıllarda bu 5 milyonluk borçlanma kabul edilmemişti. İnşallah bu 16 milyonluk borçlanma kabul edilir de Zonguldak’ın nefes alabileceği, köylerimize önemli katkı sağlayabileceği bir yatırım olur. En önemli konu buydu. Onun dışında köylerle ilgili mutad görevlerimizi yerine getirdik” dedi.

CHP il Başkanı Ahmet Altun da ziyarette yaptığı konuşmada, “Her ay Cumhuriyet Halk Partisi il Genel Meclisi üyeleri, il Genel Meclisi toplantıları bittikten sonra, program ve toplantılarda ele alınan konular hakkında il başkanına gelip bilgi veriyorlar. Biz de kendilerine Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı olarak önümüzdeki bir ay süresinde neler programlandı, neler yapılacak o konuda bilgi aktarıyoruz. Bugün de önümüzde delege ve ilçe seçimleri var. Ben de bu konuda kendilerine bilgi vereceğim” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, CHP’li Zonguldak il Genel meclisi üyeleri, CHP il Başkanı Ahmet Altun’la birlikte durum değerlendirmesinde bulundu.
Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Altun’a, bilgi, verdiler,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı