google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 15:14 Bu haber 1240 kez okundu
 
“AMACIMIZ TÜRK FUTBOLUNA OYUNCU KAZANDIRMAK”
Coronavirüs nedeniyle geçtiğimiz aylarda kapılarına kapatan ve altyapı kulübü Altı Pas, normalleşme sürecine geçilmesinin ardından antrenmanlarını başlatıyor.
SPOR Haberi
“AMACIMIZ TÜRK FUTBOLUNA OYUNCU KAZANDIRMAK”

Zonguldak' ta kısa bür süre önce kurulmasına rağmen futbolcu yetiştirilmesinde önemli bir isim haline gelen Altı Pas Spor Kulübü, COVİD-19’da normalleşme sürecine girilmesinin ardından kapılarını yeniden genç yeteneklere açıyor. Altı Pas Spor Kulübü Haziran ayı sonunda yeniden yeşil sahalardaki yerini alacak. Emin adımlarla yoluna devam eden  Altı Pas Spor Kulübü, Antrenörler Selim Oral, Köksal Kasım, Mehmet Bozkurt ve Alper Acar yönetiminde Fener Sentetik Saha’da 5-13 yaşındaki miniklere futbolun temel eğitimlerini vererek, turnuvalarda boy gösterecek.

Eğitimler sırasında yetenekleri ile ön plana çıkan futbolculara liglerde oynama fırsatı verilecek. Türk futboluna ve milli takıma oyuncu kazandırmayı hedefleyen altı pas futbol ailesi kısa bir zaman içerisinde meyvelerini almayı planlıyor.

“EN İYİ EĞİTİMİ VERMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Altı Pas Futbol Kulübü kurucularından Selim Oral, ''Coronavirüs nedeniyle kapattığımız futbol okulumuzu ay sonunda açacağız. Ülkemiz zor günlerden geçti. Ama hep beraber bu sorunu aştık. Artık normalleşme sürecine girdik. İnşallah bizlerde ay sonunda antrenmanlarımıza başlayacağız. Sosyal mesafeye dikkat edeceğiz. Maskemizi takacağız. Çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek için çok çalışacağız. Amacımız Türk futboluna oyuncu kazandırmak.” Şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “AMACIMIZ, TÜRK, FUTBOLUNA, OYUNCU, KAZANDIRMAK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı