Haber Detayı
04 Temmuz 2017 - Salı 17:02 Bu haber 4242 kez okundu
 
Amatör Futbol Nefes Alacak
SPOR Haberi
Amatör Futbol Nefes Alacak

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Kemal Harmankaya, Fener’de atıl durumda bulunan sahadaki iyileştirme çalışmalarını inceledi.

Geçtiğimiz aylarda Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz tarafından Fener’de atıl durumda bulunan toprak sahanın amatör spora kazandırılması için çalışmalar başlatılmıştı. İhalesi gerçekleştirilen toprak sahaya sentetik çim halının serilme işlemine de başlanıldı. Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Kemal Harmankaya, dün Fener’e giderek çalışmaları yakından takip ettiler. Sahada incelemelerde bulunan Demir, yapımı devam eden sahanın amatör spora büyük rahatlık sağlatacağını ifade etti.

DEMİR: “BAZI AMATÖR TAKIMLARIMIZ ANTRENMAN YAPACAK YER BULAMIYORLAR”

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, yapımı devam eden sentetik sahanın amatör sporlara büyük katkısı olacağını söyleyerek, “Zonguldak’ta yıllardır saha sıkıntımız var. Bazı amatör takımlarımız antrenman yapacak yer bulamıyorlar. Bu yeni yapılan sentetik saha ile birlikte amatör futbol biraz nefes alacak. Sentetik sahanın yapılmasında emeği büyük olan Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’a teşekkür ediyoruz.” dedi. Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Amatör, Futbol, Nefes, Alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı