AMBULANSLARA ÖNCELİK!
Haber
06 Aralık 2019 - Cuma 11:36 Bu haber 3563 kez okundu
 
AMBULANSLARA ÖNCELİK!
SAĞLIK Haberi
AMBULANSLARA ÖNCELİK!

Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri  Birimde görevli  personeller tarafından 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası etkinlikleri çerçevesinde sürücülere trafikte ambulanslara öncelik verilmesini istediler.

İl Sağlık Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleriyle koordineli bir şekilde Kent Merkezi Gazipaşa Caddesi’nde seyir halindeki sürücüleri durdurarak trafikte Ambulans’a öncelik verilmesi konularında bilgilendirme yapıldı.

İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Emre Karaahmetoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Aydın Şanlıoğlu ve Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Uğur Ömür Aalagöz’ün katıldığı trafik çevirmesinde Sağlık ekipleri tarafından sürücülere bilgilendirilme yapıldıktan sonra  çeşitli  hediyeler verdiler. Daha sonra sürücüler de sağlık ekiplerinin acil sağlık hizmetleri haftasını kutlayarak yapılan etkinliklerden memnun kaldıklarını söyleyerek trafikte ambulanslara yol verme konusunda daha duyarlı olacaklarını söylediler.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AMBULANSLARA, ÖNCELİK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı