Haber Detayı
02 Aralık 2015 - Çarşamba 09:31 Bu haber 1180 kez okundu
 
Aralık ayı ilk birleşimi yapıldı
Zonguldak Belediye Meclisi Aralık ayı ilk birleşimi Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Başkanlığı’nda belediye nikâh salonunda gerçekleşti.
YAŞAM Haberi
Aralık ayı ilk birleşimi yapıldı

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in yaptığı konuşmanın ardından açılış ve yoklama ile başlayan Zonguldak belediye Meclisi Aralık ayı ilk birleşiminin 13 madde olan gündemi 3 tane ilave gündem maddesi ile 16 olarak değiştirildi.
16 madde olarak değiştirilen gündemin ikinci maddesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 22.10.2015 tarih ve 301 sayılı, Belediye Meclisinin 01.10.2015 tarihli toplantısında Meclis üyeleri tarafından verilen önerge doğrultusunda; İmar planında belirlenmiş olan MİA sınırları dışındaki binalarda market işyeri açma ruhsatı talep edenlerden, binayı kullananların otopark ihtiyacı dışında, market ve işyeri ile alışveriş için gelenlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak ekstra otopark yeri ayrılması konulu kararın görüşülmesi hakkındaki imar komisyonu raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 3-4-5-6-7 ve 8. Maddeleri okunarak Trafik Komisyonuna havale edilmesine oy birliği ile karar verildi. 
Gündemin 9. Maddesi olan Temizlik İşleri Müdürlüğünün 24.11.2015 tarih ve 246 sayılı, Müdürlük görev ve çalışma yönetmeliğinin yeniden düzenlenmesi hakkındaki yazısı okunarak Türlü İşler komisyonuna havale edildi.
10 ve 11 maddeleri ise okunarak Plan ve Bütçe Komisyonuna gönderilmesine oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 12. Maddesi Trafik ve Plan Bütçe Komisyonuna, 13. Maddesi imar komisyonuna havale edilirken gündemin ilave maddeleri olan 14-15 ve 16. Maddeleri Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.
Komisyona gönderilen maddeler 2 Aralık Çarşamba (Bugün) yapılacak olan komisyon toplantısında görüşülerek karara bağlanacak.
Zonguldak Belediye Meclisi Aralık ayı ikinci birleşimi 7 Aralık Pazartesi günü yapılacak.  
Haber: Seda Fidan

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aralık, ayı, ilk, birleşimi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı