Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:09 Bu haber 1492 kez okundu
 
‘ASFALT İHALESİ YENİDEN YAPILACAK’
- Haberi
‘ASFALT İHALESİ YENİDEN YAPILACAK’

Başkan Alan ‘Bayramdan sonra asfaltlama çalışmaları başlayacak’ dedi.

İNANIŞ(Haber Merkezi)

Dün yaptığı basın toplantısında, Zonguldak’ın yol ve asfalt sorununa değinen belediye Başkanı Selim Alan, umut dağıttı. Alan özetle şöyle konuştu.

‘Biz asfalt ihalesini iptal etmiştik. Bayramdan sonra başlayacağız’ diyen Zonguldak Belediye başkanı Selim Alan, ‘İhaleyi sonra yapacağımız doğru’ dedi.

Alan, “Asfalta  bayramdan sonra başlayacağız, ihaleyi sonra yapacağımız da doğru. Biz ihaleyi iptal etmiştik ayın 26'sında yenileyeceğiz. İhale süreci bittikten sonra da asfalt çalışmaları devam edecek ama biz bayram sonrasında kendi imkanlarımızla Ankara'daki görüşmelerimiz sonucunda bir iki yere dokunuş yapacağız. Zonguldak'ta tekbir ile çivi çakılmamışken 4-5 ayda arkadaşların bu derece hassasiyet göstermesi hem sevindirici hem düşündürücü. Yani bize inanın vatandaştan çok daha iyi takip ediyorlar. Muhalefet görevlerini yapıyorlar ama o konularda tecrübeli bir partiyiz. Tecrübeli bir teşkilatız. Bizim 3 vekilimiz Belediye Başkanı olarak ben hepimiz bu teşkilatlardan geldik teşkilat içinde il başkanımızdan aşağıya kadar hepimiz birlik beraberlik içindeyiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘ASFALT, İHALESİ, YENİDEN, YAPILACAK’,
Yorumlar
Haber Yazılımı