AVM'LERE KARŞI KÜÇÜK ESNAFIN SESİ OLDU google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
26 Kasım 2020 - Perşembe 12:36 Bu haber 2600 kez okundu
 
AVM'LERE KARŞI KÜÇÜK ESNAFIN SESİ OLDU
SİYASET Haberi
AVM'LERE KARŞI KÜÇÜK ESNAFIN SESİ OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Zonguldak’ın sevilen simalarından Şükür Küçükali’nin vefatı üzerine taziye mesajı yayımladı. Küçükali’nin AVM’lere karşı küçük esnafın gür sesi ve mücadelesinin simgesi olduğunu dile getirmişti.

Uzun yaptığı açıklamada, “Uzun yıllar, Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanlığı yapan, "Şükür Küçükali" Başkanımızı, vefalı dostumuzu kaybettiğimiz büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım.

Hem siyasette, hem de Oda Başkanlığında renkli bir kişiliğe sahip olan Şükür Başkan; Meslektaşlarının, Zonguldak'ın sorunlarına çözüm bulabilme adına, adeta son nefesine kadar büyük bir çaba sarfettiği, emek verdi.

Mevcut siyasi kimliğine rağmen her zaman; farklı siyasi partilerin bu kente ve meslektaşlarına  yaptığı hizmetleri, girişimleri, söylemleri takdirle karşıladı  ve bunu cesurca ifade etmekten de hiç bir zaman geri durmadı.

Yaşamı boyunca, hızla sayıları çoğalan zincir marketler ve AVM'lere karşı mahalle bakkalının gür sesi ve mücadele önderi oldu.

Çok değerli Şükür Küçükali Başkanımıza zamansız vefatından dolayı Allah'tan rahmet diliyor; Ailesine, meslektaşlarına, Zonguldak'lılara sonsuz sabırlar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber: Batuhan KARAMALAK

Kaynak: Editör:
Etiketler: AVM'LERE, KARŞI, KÜÇÜK, ESNAFIN, SESİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı