İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Belediye yaptı, BEDAŞ bozdu
Belediye yaptı, BEDAŞ bozdu
Haber Detayı
24 Mart 2019 - Pazar 12:44 Bu haber 3836 kez okundu
 
AYAN, TOPLANTIDAN TOPLANTIYA KOŞUYOR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adayı Hamdi Ayan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürerek toplantıdan toplantıya koşuyor.
GÜNDEM Haberi
AYAN, TOPLANTIDAN TOPLANTIYA KOŞUYOR

31 Mart Yerel seçimlerine ara vermeden, toplantıdan toplantıya koşan Ayan, Asma Mahallesi Tulumba Sokakta bir Kahvehane toplantısı daha gerçekleştirdi.

Ayan konuşmalarında şunları söyledi, “Zonguldak'ta bir kader oylaması yapılacak Zonguldak'ın artık kaybetmek gibi bir lüksü yok. Hep birlikte batıyoruz. Yani Zonguldak artık, kendi kendine iflas eder duruma geldi. Bunlar neden kaynaklanır, yönetim zafiyetinden. İstikrarlı kararlı bir şekilde yönetmek için yola çıktık. Bu memleketin kaderini değiştirmek istiyorum. Zonguldak Bundan yıllar öncesinde Türkiye'ye yön veren bir şehirdi. Bugün geldiğimiz yerde yollarımız yok, insanlarımız göç ediyor, gençlerimiz işsiz, emekli olduk. Hazmedemediğim yer burası. Bir değişikliğe ihtiyaç var, Zonguldak’ta her siyasi partiye şans verildi, bu sefer bize verilmesini istiyoruz. Burası asma mahallesi Burayla ile ilgili dere ıslah projemiz var. Beş no'lu projemiz Asma Deresi’nin ıslahı. Derenin kenarına da yürüyüş yolları, kafe gibi yerler yapma şansımız var. Bunları düşündük. Bu zamana kadar yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermedim. Projelerimiz bitme aşamasına geldiğinde istihdama sağlamış olacağız. .Ben Bu memleket için bunları yapacağım. Yapamazsam hesap sorarsınız, kitap sallıyordunuz dersiniz. Buraları ayağa kaldırmamız lazım. Ben ayağa kaldıracağım, desteklerinizle. Altı ay sonra yol meselesini konuşturmam. Yolun artık gündemden kalkması lazım. Benim önümü kesmeye çalışıyorlar. Kestiler de ne oldu. Sizlerden çok bir şey istemiyoruz. Bu işin adını değiştirin artık. Ben siyasetçiyim kazanmasını da bilirim kaybetmesini de.”

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYAN,, TOPLANTIDAN, TOPLANTIYA, KOŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı