AYDIN: “ZONGULDAK’TA GELECEK BİZİZ” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
20 Eylül 2020 - Pazar 12:44 Bu haber 678 kez okundu
 
AYDIN: “ZONGULDAK’TA GELECEK BİZİZ”
Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Hikmet Aydın, parti binasında düzenlediği kahvaltılı basın toplantısı ile yönetim kurulunu kamuoyuna tanıttı. Genel ve yerel siyaseti değerlendiren Gelecek Partisi İl Başkanı Hikmet Aydın, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a seslenerek; sorunları bireysel değil ortak akılla çözmesini önerdi.
SİYASET Haberi
AYDIN: “ZONGULDAK’TA GELECEK BİZİZ”

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Hikmet Aydın, parti binasında düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında il yönetiminde görev alan isimleri tek tek basına tanıttı.

“ZONGULDAK’TA İDDİALI BİR DURUMA GELDİK”

Halkın tefeci ve yüksek banka faizinden çok mağdur olduğunu ve Gelecek Partisi’ne yöneldiğini söyleyen İl Başkanı Hikmet Aydın; “ 29 Ağustos Cumartesi günü Site Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirmiş olduğumuz Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanlığı kongremizin ardından yönetim kurulunu oluşturduk. Zonguldak’ta artık bu saatten sonra Gelecek Partisi İl Başkanlığı’nın var olduğunu ve şehrimizde siyasetin gelişmesi ve en önemlisi de Zonguldak en büyük köy olmaktan kurtarmak için siyasi bir yola çıktık. Bu çıktığımız yolda sevgi var, aşk var, muhabbet var, vizyon var rüya kat var, ehliyet var. Bizimle birlikte olmak isteyen bütün siyasi partilere gidip el ele verip hizmet etmek istiyoruz. Bütün siyasi partilere aynı yakınlıkta ve mesafedeyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı dönemlerde her gün Güneydoğu’da şehit veren, ekonominin her gün kötüye gittiği.  Dolar’ın ve Euro‘nun her gün ne kadar çıkacak diye düşünen Zonguldak ve ülke gençliğinin iş bulmak adına kıvranan ve herkesin tefeci ve bankalara düştü ve banka faizlerini yenik düştüğü böyle bir dönemde biz de Gelecek Partisi ve teşkilatı olarak bu ülkede bu gidişata dur diyenlerden olacağız.  Bu anlamda Zonguldak’ta siyaset yapan her siyasi parti ile el ele Zonguldak’ın sorunlarını bir masada tartışmaya ve aynı masa etrafında uzlaşmaya hazırız. Biz beş ay gibi kısa bir zamanda Zonguldak’ta ilçe teşkilatlarında tamamlamış ve kongrelerini yapmış bir partiyiz. Halkın teveccühü de kazanmış durumdayız. Geldiğimiz noktada şu anda bütün Zonguldak‘ta ilçe teşkilatlarımız tamam pandemi şartlarına rağmen güzel bir atmosferde  kongre süreçlerimizi tamamladık.  Şu an Zonguldak’ta iddialı bir duruma geldik.  Halk Türkiye’yi kötü gidişata sürükleyen siyasi partilerden kaçıyor ve aman bizi kurtarın diye yalvarıyor. Biz de bu anlamda hiç yorulmayacağız ve durmayacağız sokaklarda halkımız ile birlikte olacağız. Vatandaşımızın derdiyle dertleneceğiz, sevinçleriyle sevineceğiz.  Çalmadık kapı gidilmeyecek köy bırakmayacağız. Yönetimde görev alan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Zonguldak’ta gelecek biziz ve gelecek Zonguldak diyoruz.”dedi.

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanlığı’nın yönetim listesi şu şekilde; İl Başkanı Hikmet Aydın, Siyasi İşler Başkanı Mustafa Kutayer, Teşkilat Başkanı Harun Yılmaz, Seçim Ve Hukuk İşleri Başkanı Ferdi Gün ve Hüseyin Abacı, Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Başkanı Cihan Kara ve Ali Çoban, Yerel Yönetimler Ve Şehircilik Başkanı Yılmaz Esen, Şendoğan Ulupınar, Adem Kurt, Halkla İlişkiler Başkanlığı Semra Kavaklı Güngör ve Okan Doğan, İletişim Başkanlığı Aziz Buyurucu, Nuray Arslan, Sosyal Politikalar Başkanlığı Göksel Murat, Koray Küçük, Umut Aydın, Araştırma Geliştirme ve Bilim Başkanlığı Hikmet Yürek, Göktürk ve Gökhan Şeker. Parti İçi Eğitim Başkanlığı Tamer Güven ve Aytekin Sinopluoğlu, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığı Nazmiye Keçeci ve Muhammet Çokadar, İdari ve Mali İşler Başkanlığı Şener Yazgan, Genel Sekreter Cevdet Aldağ.

 Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYDIN:, “ZONGULDAK’TA, GELECEK, BİZİZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı