0
Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 15:28 Bu haber 1754 kez okundu
 
Baro’dan AK Parti’ye ziyaret
Eroğlu, “Hepimizin amacı da toplumsal çıkardır”
GÜNDEM Haberi
Baro’dan AK Parti’ye ziyaret

Zonguldak Baro Başkanı Özel Eroğlu ve yönetim kurulu AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’u il Başkanlığında ziyaret etti.

Baro’nun yapılan kongresinin ardından yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte iade-i ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Eroğlu, toplumsal çıkarların olduğu her yerde her siyasi partiye destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Amaçlarının toplumsal çıkarlar doğrultusunda hizmet etmek olduğunu ifade eden Zonguldak Baro Başkanı Özel Eroğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şöyle dedi.

EROĞLU: ZATEN HEPİMİZİN AMACI DA TOPLUMSAL ÇIKARDIR

“Baro Başkanı seçildikten sonra 4 partinin değerli yöneticileri bizleri ziyaret ettiler.  İade-i ziyaretler için bu güne kadar fırsat bulamadık.  Dün CHP’yi ziyaret etmiştik, bugün de AK Parti’yi ziyarete ayırdık. Toplumsal çıkarların ve demokratik kuruluşların hepsinin her zaman biz desteğinde, yanında olmaya devam edeceğiz. Toplumsal çıkarın olduğu her yerde, hep partiye destek vermeye, yardımcı olmaya her zaman hazırız Baro olarak. Zaten hepimizin amacı da toplumsal çıkardır. O hedef doğrultusunda bu nezaket ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz” dedi.

TOSUN: İNŞALLAH BUNDAN SONRA DA HEP BERABER ZONGULDAK İÇİN DAHA GÜZEL İŞLER YAPARIZ

Baro Başkanı Özel Eroğlu ve yönetim kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti il Başkanı Zeki Tosun da yaptığı konuşmada, “Tabi Baro olarak Zonguldak’ta siz de güzel işler yapıyorsunuz. Baro şehrin gelişmesi konusunda her türlü katkıyı veriyor, biz de sizlerle beraber ilk etapta ilimizin, bölgemizin gelişmesi, kalkınması, insanların mutlu bir yaşam sürmesi için mücadele ediyoruz.  Siz de bunlara destek veren bir kuruluşsunuz.  Bunun için yaptığınız görevde kutsal bir görev. Yeni yönetiminiz tekrar hayırlı olsun bölgemize, Zonguldak’ımıza. İnşallah bundan sonra da hep beraber Zonguldak için daha güzel işler yaparız diyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Baro Başkanı Özel Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti il Başkanı Zeki Tosun bir süre sohbet etti.

Haber:Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Baro’dan, AK, Parti’ye, ziyaret,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı