“BAŞARININ TESADÜF OLMADIĞINA İNANIYORUZ” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
29 Ocak 2020 - Çarşamba 16:45 Bu haber 3313 kez okundu
 
“BAŞARININ TESADÜF OLMADIĞINA İNANIYORUZ”
Zonguldak’ta alt yapı denilince akla gelen ilk kulüp olan Sarayspor, U- 14 Ligi şampiyonluk sevincini sponsoru Özel Fark Sınav Temel Lisesi ile paylaştı.
SPOR Haberi
“BAŞARININ TESADÜF OLMADIĞINA İNANIYORUZ”

Zonguldak’ta U14 Futbol Ligi’nde şampiyon olan Sarayspor için Özel Fark Sınav Temel Lisesi Müdürü Vecdi Ilgın ve Okan İlkbahar kahvaltı etkinliği organize etti. Sınav Koleji’nde düzenlenen Kahvaltıya, Fark Eğitim Sınav Koleji Okul Müdürü Vecdi Ilgın, Fark Eğitim Sınav Koleji ortaklarından Okan İlk Bahar, Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, altyapı antrenörleri Hakan Sağlam, Basri Kocabaşoğlu, Cankay Altıntaş, Ömer Bayram, Mertkan Göreci katıldı. Ziyaret sırasında konuşan Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, destekleri için Sınav Koleji’ne teşekkür etti. Özel Fark Sınav Temel Lisesi Müdürü Vecdi Ilgın ise Sarayspor’un her zaman yanında olduklarını ifade ederek başarılarını devamını diledi.

ILGIN: “HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”

Fark Eğitim Sınav Koleji Müdürü Vecdi Ilgın, program sırasında yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, “Bir tane Zonguldak var. Zonguldak kendine özgü bir şehir. Nitelikleri olan bir şehir. 3-4 yıl önce iş birlik protokolü imzalamıştık. Bu sene de bunu sponsorluk anlaşması imzaladık. Bu şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bizim okul ve eğitim kurumu olarak bakışımız Zonguldak'a şu; kendimize özgü özellikleri olan bir şehiriz biz. Yani bir Ankara, İstanbul değiliz. Zonguldak şehri olarak bizim kömürün tozuna bile ihtiyacımız var. Kulüp sporlarında Sarayspor'a destek olmak istiyoruz. Biz enerjiyi parçalamak değil biz bütünleştirme çabası içindeyiz. Biz bunu okulumuzu yaparken de gündeme getirdik. Yaklaşık 50-60 yıldır Zonguldak'ta bir özel okul kurulmamıştı. Biz kentimizdeki enerjileri biraya getirdik. Ardından 50-60 yıl sonra Zonguldak'a özel okul kazandırdık. Biz enerjilerin biraya getirdiğimiz büyüyebileceğimizi gösterdik. Benim odamda da 3-4 senede 20 tane kupa olduğunu göreceksiniz. Bu başarılarının arkasında Zonguldakspor kamuoyunun verdiği başarılarda var. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Umuyorum ki başarıların arkasında büyük bir emek var başarılarının devamının geleceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.  

ALTINTAŞ: “BUNUN DEVAMI GELECEK”

Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, 30'uncu şampiyonluğu hedeflediklerini söyleyerek, ''2019-2020 Sezonu U-14 müsabakaları ile başladı. İlk olarak U-14 müsabakaları ile sona erdi. Bunun neticesinde 2020 ilk kupası Sarayspor'a nasip oldu. Bu anlamda çocuklarımızı kutluyorum. Burada olmamızın sebebi Fark Eğitim Koleji’nin kulübümüze sponsor olması. Çocuklarımıza maddi ve manevi desteklerini esirgememesi. 2020'nin ilk kupası olması ve hem de sponsorumuza teşekkür etmek amacıyla buradayız. Destekleri için Vecdi hocama ve Okan kardeşime teşekkür ediyorum. Hiç bir zaman bizden desteklerini esirgemediler. Desteklerini vermeye devam edecekler. Bugün de bizleri ağırladılar. Teknik ekibimize de teşekkür diyoruz. Bunun devamı gelecek. U-16'da finaldeyiz. 29'uncu şampiyonluğumuz. Onlarda final alırsak 10 yılda 30'uncu şampiyonluğumuzu alacağız. U-15 devam ediyor. Onlarda da şuanda 2'de 2'yiz. Biz başarının tesadüf olmadığına inanıyoruz. Biz futbolun koleji olduğuna inanıyoruz. Sınav Koleji marka onlarda eğitimin koleji. İki gücün birleşmesi bize güç verecektir.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BAŞARININ, TESADÜF, OLMADIĞINA, İNANIYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı