İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
KÖMÜRSPOR MAÇLARA ÇIKMAYACAK
Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 16:59 Bu haber 1383 kez okundu
 
Başka Zonguldak yok
Başkan Akdemir ve CHP’li Meclis üyeleri Çağlayan’ı ziyaret etti
SİYASET Haberi
Başka Zonguldak yok

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın ziyaret etti.

Beraberinde; CHP Merkez ilçe Başkanı Ebru Uzun ile CHP’li Zonguldak Belediye Meclis üyeleriyle birlikte AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ile birlikte Zonguldak’ta güzel hizmetler yapacaklarını vurgulayan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir “Başka Zonguldak yok” diyerek, Çağlayan’ı tebrik etti. 

AKDEMİR: HEP BİRLİKTE YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ BAŞKA ZONGULDAK YOK

Zonguldak Belediye Meclisi’ne görev yaptığı sırada Çağlayan’ı tanıdığını ifade eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir,  “Değerli genç arkadaşımı kendi içlerindeki seçimden sonra ziyaret etme imkanımız olmamıştı fırsatını bulduk, Meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber tebrik ziyaretine geldik. Tabii ki bu makamlar siyasi makamlar, kendi içlerinde seçimleri oluyor. Ben özellikle Mustafa Beyi Meclis üyesi iken tanımıştım, gerçekten beyefendi, kibar, nazik bir tavrı var her zamanki yapısıyla. Kendi içlerindeki seçim değerlendirildi ve Mustafa Beyi uygun gördüler. Ben kendisini yürekten tebrik ediyorum, kutluyorum. Genç, dinamik Zonguldak’a bir şeyler katabilmek adına ne gerekiyorsa hep birlikte yapmaya çalışacağız başka Zonguldak yok.  Bu anlamda ben başarıları daim olsun diyorum” dedi.

ÇAĞLAYAN: BİRLİKTE ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve CHP’li Meclis üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan da yaptığı konuşmada, “Sayın Belediye Başkanımız ve meclis üyesi arkadaşlarımız bu yoğun çalışma şartlarında bizi ziyaret ettiler, yoğun bir kalabalıkla da geldiler öncelikle bunun için çok teşekkür ediyorum. Başkanımızın belirttiği gibi seçim süreçlerinden sonra bu görevler bize tevdii edildi. Şu anda bütün ilçelerimizdeki kongreler bitirildi, sadece Kilimli ve Merkez ilçenin yönetim kurulu atamaları kaldı, bunlar bittikten sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz. Belediye Başkanımız bahsetti, birlikte çalışmalar yapacağız diye. Ben de aynı şeyi yineliyorum birlikte çalışmalar yapacağız. Zonguldak’ımızın merkez ilçesinin kalkınabilmesi için daha da yaşanılabilir bir hale gelmesi için hangi çalışmalarda nasıl güç vermemiz gerekiyorsa bu gücü vereceğimizi ben kendisine ve meclisine, ilçe başkanımıza buradan söz olarak da vermek istiyorum. Ortak paydamız, ortak gayemiz Zonguldak. Zonguldak’ı daha ileriye taşıyabilmek bu konularda yapılacak çalışmalarda her zaman yanınızda olacağız, elimizden ne gerekiyorsa yapacağız, Zonguldak merkez ölçeğinde veya Ankara’da yapılabilecek her hangi bir koşturmada, her hangi bir projede sürekli arkasında olacağımızı bir kez daha beyan ediyorum. Tekrar, Ebru Hanım, başkanımıza ve kıymetli Meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

UZUN: ZORLU BİR DÖNEMDE GÖREVE GELDİ

CHP Merkez ilçe Başkanı Ebru Uzun da, Çağlayan’ın zor bir süreçte göreve geldiğini belirterek,“Zorlu bir dönemde göreve geldi bence 16 yıllık tek başına iktidarın vermiş olduğu yorgunluk ve yıpranmışlıkla çok önemli bir seçime gidiyoruz. Çok zor bir dönemde göreve geldi bu anlamda kendisine kolaylıklar diliyorum. Zonguldak adına tüm sorunlarda siyasi rekabet gözetmeksizin de birlikte çalışma adına burada kendisine hayırlı olsun ziyaretine geldik, kolaylıklar diliyorum size” diye konuştu.
Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başka, Zonguldak, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı