Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 10:53 Bu haber 2666 kez okundu
 
BAŞKAN ALAN: ''BU FOTOĞRAF HAKKINDA SAATLERCE KONUŞABİLİRİZ''
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ALAN: ''BU FOTOĞRAF HAKKINDA SAATLERCE KONUŞABİLİRİZ''

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan Amed Sportifli futbolcuları taşıyan araç ile Zonguldaksporlu futbolcuları taşıyan otobüsün yan yana görüntülenmesi ile ilgili sosyal medya adersinde açıklamada bulundu.

 

Başkan Alan yaptığı açıklamada bu sorunu çözeceğini belirtti ve söz verdi. En kısa sürede gerekenin yapılacağını söyledi.

 

Başkan Alan paylaştığı yazıda;

‘’Bu fotoğraf hakkında saatlerce konuşabiliriz. Herkesin söyleceği birşeyler vardır elbet. Taraflı tarafsız birçok hemşehrim, bu fotoğrafı iletti bana bugün. Şehir dışında olduğum için yanınızda olamadım. Süleyman Başkan ve yöneticilerimizle bu konuyu görüşüp, bu sorunu en kısa sürede çözeceğimizi söylemiştim. Buradan bu önemli galibiyeti bizlere hediye eden başta futbolcularımız teknik heyetimiz ve kulübe de yıllarca beraber sevinip beraber üzüldüğümüz emekçi kardeşlerim olmak üzere Büyük Zonguldakspor taraftarına söz veriyorum. Hem Belediye Başkanınız hem de sizler gibi Zonguldakspor sevdalısı olan bir kardeşiniz olarak en kısa sürede İşçi Milli Takımımız için Madencinin Torunları için gereken yapılacaktır. Selam olsun yüreği Büyük Zonguldakspor Sevdası ile çarpanlara.’’ifadelerini belirtti.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ALAN:, ''BU, FOTOĞRAF, HAKKINDA, SAATLERCE, KONUŞABİLİRİZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı