Haber Detayı
15 Temmuz 2018 - Pazar 10:00 Bu haber 2521 kez okundu
 
Başkan Gebeş’in 15 Temmuz anma mesajı
GÜNDEM Haberi
Başkan Gebeş’in  15 Temmuz anma mesajı

İki yıl önce FETÖ terör örgütünün devletin çeşitli birimlerine sızmış uzantılarının hain darbe girişimi sebebiyle ülkemiz tarihinin en uzun gecesini yaşamıştı. Milli birlik ve beraberliğimizin hat safhada olduğunu gösterdiğimiz o kara gecede, 251 vatandaşımız şehit olmuş binlercesi de yaralanmıştı.
Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş, yayınladığı mesajda 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen darbe girişimini bertaraf etme yolunda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileyerek sözlerine devam eden Başkan Gebeş;
“15 Temmuz 2016 gecesi ülkemiz için bir dönüm noktasıydı. O gece hiçbir taraf gözetmeksizin vatan için teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan tüm vatandaşlarımız, büyük bir destan yazmıştır. Millet olarak kendilerine minnettarız. 
Türk milleti olarak birliğimizi, dirliğimizi koruduğumuz ve inancımıza dosdoğru sahip çıktığımız müddetçe; Allah’ın izniyle bizi hiçbir güç yenemeyecektir. 
Bu vesileyle her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanlarında olduğumuzu belirterek tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyor; 15 Temmuz Destanı’nı yazan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.  Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gebeş’in, , 15, Temmuz, anma, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı