0
Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 11:04 Bu haber 1150 kez okundu
 
Başkan Gebeş Kurun Kursu mezuniyet törenine katıldı
GÜNDEM Haberi
Başkan Gebeş Kurun Kursu mezuniyet törenine katıldı

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Çaydeğirmeni Yeni Mahalle Kur’an kursunda eğitim gören 4-6 yaş grubu yavrularımızın mezuniyet törenine katıldı.
Geçtiğimiz günlerde 4-6 yaş Kur’an kursu grubunu ziyaret ederek öğrencilerle ilgilenen Belediye Başkanımız Satılmış Gebeş öğrencileri mezuniyet töreninde de yalnız bırakmadı.

Mezuniyet töreninde öğrencileri teker teker tebrik ederek hediyeler veren Başkan Gebeş; “Küçük yaşta hafız olan çocuklarımız bizim için çok değerliler. Onların bu yaşta Kur’an-ı Kerimi öğrenmeleri, hafız olmaları tüm vatandaşlara örnek teşkil ediyor ve bizleri gururlandırıyor. Yavrularımız aldıkları eğitim sonunda mezuniyet heyecanı yaşıyorlar. Bizlerde onların daha kaliteli bir eğitim almaları için bu süreçte elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bu eğitim yüksek bir sabır gerektiriyor ve onların bu yaşta böyle bir eğitimi tamamlayarak Kur’an-ı Kerim’i öğrenmeleri ileride daha büyük işler başaracaklarının göstergesi olduğunu düşünüyorum. Yavrularımızı birkez daha kutluyor onların bu eğitim sürecinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gebeş, Kurun, Kursu, mezuniyet, törenine, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı