İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Belediye yaptı, BEDAŞ bozdu
Belediye yaptı, BEDAŞ bozdu
Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:03 Bu haber 4031 kez okundu
 
BAŞKAN KANTARCI’DAN JEST
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma-Havaalanı arasında ücretsiz servis hizmetini başlattıklarını belirtti.
- Haberi
BAŞKAN KANTARCI’DAN JEST

Çaycuma ve Havaalanı arasında ücretsiz servis başlatarak uçak seferlerine katkı veren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Zonguldak ve Havaalanı arası bilet fiyatının 5 TL olduğunu müjdeledi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Türk Hava Yolları Türk 12 Mayıs’ta havaalanında uçak seferlerini başlattı. Biz de Çaycuma Belediyesi olarak duyarsız kalmadık ve Çaycuma’dan havaalanına ve havaalanından Çaycuma’ya ücretsiz servis başlattık.

Çaycuma Zonguldak minibüsleri ile bir anlaşma yaptık bu anlaşmaya göre minibüslerimiz Çaycuma’dan havaalanına gidecek yolcuyu ve Zonguldak’tan havaalanına gidecek yolcuyu taşıyacak. Buna göre Çaycuma havaalanı arası ücretsiz, Çaycuma Zonguldak arası ise 5 TL olarak karar aldık. Hayırlı olsun. Bu mutabakatı dün akşam yaptığımız toplantıda sağladık. “ ifadelerine yer verdi.

TÜRK HAVA YOLLARI BİLET SATIŞ NOKTASI AÇILACAK

Belediye Başkanı Kantarcı, Çaycuma’da Türk Hava Yolları’na ait bilet satış noktasının da açılacağını belirterek şunları söyledi, “Bir otobüs firması ile yaptığımız anlaşma gereği Çaycuma ilçemizde uçak bilet satış noktası oluşturulması kararı aldık ve bunun için durak yer tahsisi yaptık. Çaycuma’dan vatandaşlarımız Türk Hava Yollarına ait uçakların biletlerini satın alabilecekler.”

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, KANTARCI’DAN, JEST,
Yorumlar
Haber Yazılımı