BAŞKAN SONUNDA KONUŞTU: "HALK MAĞDUR OLMAYACAK!" google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
16 Eylül 2020 - Çarşamba 15:22 Bu haber 595 kez okundu
 
BAŞKAN SONUNDA KONUŞTU: "HALK MAĞDUR OLMAYACAK!"
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN SONUNDA KONUŞTU:

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, halk otobüsleri sıkıntısını çözmek için Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın cansiperane şekilde çalıştığını ve bu sorunu yakın zamanda çözeceğini ifade etti.
Halk otobüslerinde yaşanan sıkıntılı süreci değerlendiren AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, "Burada esas olan halkımızın mağdur olmamasıdır. Burada da belediye başkanımız benim gördüğüm kadarıyla cansiperane bu iş çözmek için uğraşıyor. Buraya kadar geldi ve inşallah bunu yakın zamanda çözüme ulaştıracak. Vatandaşımızın esas olan mağdur olmamasıdır." dedi.
“DEVREK GÖKÇEBEY KONGRELERİ YAPILACAK”
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, "Ekim sonu veya Kasım başında il kongremizi yapabiliriz." dedi.
Hafta sonu Devrek ve Gökçebey ilçelerinin kongrenin yapılacağını Perşembe günü de Çaycuma 'nın yeni başkanının mazbata alıp görevini teslim alacağını belirten İl Başkanı Zeki Tosun, kongre süreci ile ilgili şunları ifade etti: "7. Olağan Kongre sürecimiz devam ediyor. Zonguldak'ta da 2 ilçemiz kaldı. Pazar günü inşallah saat 11 00'de önce Gökçebey ilçemizin kongresini yapacağız. Aynı gün saat 14: 00’de Devrek ilçemizde kongresini yapacağız. Milletvekilimiz ve İl Koordinatörümüz Sayın Metin Çelik Bey kongrelerimize katılacak. 8 tane ilçemizin kongresi bitmiş olacak ve İl Kongresi hazırlığı yapacağız. Perşembe günü de Çaycuma ilçemizin mazbatasını alacağız. Çaycuma ilçemizin kongresini yapmıştık onları da görevin teslim alacaklar. Ve tüm ilçe başkanlarımızla beraber toplantı yapıp önümüzdeki günlerde neler yapacağız onlarla ilgili istişarelerimizi yapacağız. 7 olağan kongre süreci takvimi işliyor. Kasım ayı gibi ilk kongrelerinin başlayacağı söylemişti ilk yola çıktığımız zaman. Tabii pandemi sebebiyle sarkmalar da olabiliyor. Biz kongremizi bu hafta tamamlayacağımıza göre ilçelerimizin, Ekim ayı sonunda ve en geç Kasım ayı başında il kongremizi yapabiliriz. Tabii bu konuda bize Genel Merkezi’mizden bize gelen bir bilgi ve talimat yok. Önce bunlar bitecek ondan sonra da il kongresi için takvim verilmeye başlanacak. Burada Genel Merkezimizin, Teşkilat Başkanlığımızın vermiş olduğu talimatlar çerçevesinde görevinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Takvim belli olduğunda ona göre çalışmalarımız devam edecek."

Haber: Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SONUNDA, KONUŞTU:, "HALK, MAĞDUR, OLMAYACAK!",
Yorumlar
Haber Yazılımı