BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ANTİKOR TESTİ YAPILDI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
21 Kasım 2020 - Cumartesi 12:12 Bu haber 1069 kez okundu
 
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ANTİKOR TESTİ YAPILDI
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ANTİKOR TESTİ YAPILDI

Devrek Belediyesi  bünyesinde çalışan  personel ile belediye meclis üyeleri antikor testi yapıldı.
Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, pandemi sürecinde belediye hizmetlerinin daha etkin ve verimli yürütülebilmesi, bulaş riskinin en aza indirilmesi ve belediye çalışanlarının sağlığı açısından tüm personel ve belediye meclis üyelerinin antikor testi yapılması için özel bir sağlık kuruluşu ile anlaştı. Antikor testi yapmak üzere tüm personelimiz ve meclis üyelerimizden kan numuneleri alınarak laboratuvara gönderildi." dedi. 

 Bozkurt, açıklamasını; Koronavirüs Covid-19 salgını karşısında Mart ayından bu yana hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Özveri ile mücadele eden çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemli. Bu kapsamda tüm çalışanlarımız ile meclis üyelerimize antikor testi yaptırmak üzere özel bir sağlık kuruluşu ile anlaştık. Gerekli kan örnekleri bugün tüm personelimizden alındı. Salgına karşı daha etkin mücadele verebilmek için personelimizin sağlığını ön planda tutmalıyız. 
Halkımızdan ricamız, kendi sağlıkları ve toplum sağlığı için kurallara titizlikle uymalarıdır. Maske, sosyal mesafe, temizlik, sigara yasağına uymaları ve kalabalık ortamlardan uzak durmalarını istiyoruz. Salgına karşı hep birlikte mücadele etmeliyiz." şeklinde sonlandırdı.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, ÇALIŞANLARINA, ANTİKOR, TESTİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı